Založit webové stránky nebo eShop
 

Rex klub ČR - klub chovatelů Ca a barev. rexů

44.Spec. výstava 2014

 

                KATALOG      44.Spec. výstava 2014

 

KASTOREX: Ca

 

Čís.kl.

1.0

0.1

tet

LU

tetov

PU

Body/

kolekce

Prod

cena

Otec králíka

matka králíka

Otec otce

otec matky

Opavský Josef

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

4-3

 

 

4-3

VCH

S901

S903

S905

S1511

S1514

S1515

95,5

95,5

94,5

95,0

95,0

95,5/571,0

 

 

500,-

 

 

500,-

3-8/S928Opavský

5-2/S4520Opavský

 

 

5-2/S1535 Drlík

4-0/S719 Opavský

3-5/S915 Opavský

3-1/S4508 Kraus

 

 

1-1/S1501 Drlík

3-8/S740 Opavský

Kraus Jaroslav ing.

 

7.

8.

9.

10.

11.

12.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-3

 

 

C5-3

S4540

S4542

S4543

S55

S57

S58

ned.

95,0

94,5

93,0

95,0

ned.

430,-

430,-

 

430,-

430,-

430,-

4-1/16-23Bryslivec

1-2/S5470 Kraus

 

 

227/BL1 Schlögl

5-2/S106 Kraus

4-0/S4513 Kraus

3-1/S5443 Kraus

 

 

Rakousko

2140/T778 Michel

13.

14.

15.

16.

17.

18

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C2-3

 

 

C2-3

VCH

S4518

S4519

S4520

S33

S34

S35

94,0

95,5

94,5

94,5

95,0

94,0/567,5

480,-

 

480,-

480,-

480,-

480,-

4-1/16-23Bryslivec

5-2/5225 Kraus

 

 

3215/S606 Weisbach

3-2/S4564 Kraus EM

4-0/S4513 Kraus

4-1/S5221 Šanda

 

 

2117/S606 Weisbach

4-1/16-23 BryslivecPK

19.

20.

21.

22.

23.

24.

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C3-3

 

 

C3-3

S5450

S5452

S5453

S4524

S4525

S4526

95,0

96,5vítěz

94,0

95,0

94,5

94,5/569,5

500,-

 

500,-

 

 

500,-

3-1/S5464 Harašta

5-2/S106 Kraus

 

 

3-2/S4561 Kraus

125/S606 Weisbach

3-8/D5492 Harašta

2140/T778 Michel

 

 

4-1/16-23 Bryslivec

107/S96 Ackerman

25.

26.

27.

28.

29.

30.

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-3

 

 

C2-3

S5454

S5455

S5456

S5216

S5217

S5218

95,0

94,5

94,0

04,5

94,5

95,0/567,5

 

480,-

 

480,-

480,-

480,-

3-1/S5464 Harašta

1-2/S5470 Kraus

 

 

4-1/S5221 Šanda

2-2/S4561 Kraus

3-8/S5492 Harašta

3-1/S5443 Kraus

 

 

5-8/S5245 Šanda

4-1/16-23 Bryslivec

31.

32.

33.

34.

35.

36.

0.1

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C5-3

 

 

C2-3

S4537

S4538

S4539

S5220

S5223

S5224

96,0ČC

95,0

95,0

95,0

94,0

95,5/570,5

480,-

 

 

 

480,-

3-2/S4561 Kraus

5-1/S105 Kraus

 

 

4-1/S5221 Šanda PK

5-2/S105 Kraus

4-1/16-23 Bryslivec

2140/T778 Michel

 

 

5-8/S5245 Šanda

2140/T778 Michel

37.

38.

39.

40.

41.

42.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-3

 

 

C5-3

VCH

S1352

S1354

S1355

S51

S52

S53

95,5

94,5

94,0

96,0ČC

94,5

94,5/569,0

450,-

450,-

450,-

 

450,-

2-2/S1345 Kraus

4-2/S417 Kraus

 

 

227/BL1 Schlögl

3-2/S4564 Kraus EM

4-1/S1348 Vrba SE

2-1/S442 Vrba

 

 

Rakousko

4-1/16-23 Bryslivec

Kuta Ladislav

 

43.

44.

45.

46.

47.

48.

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-3

 

 

C4-3

S1805

S1807

S1808

S5201

S5204

S5205

93,5

95,0

93,5

93,5

94,5

93,0/563,0

550,-

550,-

550,-

 

1F0/SN1 Francie PK

2-0/S2203 Harašta

 

 

5-2/S5224 Kraus

4-2/S73 Kuta

 

5-9/S2210 Harašta

 

 

4-1/S5221 Šanda

2-1/S16 Kuta

49.

50.

51.

52.

53.

54.

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C2-3

 

 

C2-3

S847

S848

S850

S1801

S1802

S1803

93,5

95,0

94,5

95,0

94,5

95,0/567,5

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

1-0/S803 Drlík EK

3-1/S20 Kuta

 

 

1F0/SN1 Francie PK

4-0/19-12 Zusková

1-8/S801 Drlík SE

1F0/SN1 Francie

 

 

 

3846/S785 Dathe

55.

56.

57.

1.0

1.0

0.1

C2-3

C4-3

C4-3

S849

S1806

S5206

93,0

93,5

89,5

550,-

550,-

550,-

 

 

Hrabal Miloš

 

58.

59.

60.

0.1

0.1

0.1

C2-3

 

VCH

S1304

S1608

S1310

96,0ČC

93,5

93,0

 

500,-

500,-

2-1/S1326Koukal SE

2-9/S5441 Hrabal EM

2-0/S1 Kadláček EK

2-8/S5427 Hrabal

Kadláček František

 

61.

62.

63.

64.

1.0

0.1

0.1

1.0

C1-3

S3710

S3743

S3712

S3713

94,5

92,5

93,0

93,5

450,-

450,-

450,-

450,-

1-1/S3716 Drlík EK

3-1/S1305 Kadláček

4-8/S3709 Nenička PK

4-9/S41 Nenička

Koukal Josef

 

65.

66.

67.

68

69

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-3

 

S724

S726

S728

S725

S727

93,0

95,0

93,5

93,5

93,5

 

450,-

450,-

450,-

450,-

1-2/S701 Opavský

3-0/S430 Koukal

4-0/S707 Opavský EK

4-8/S443 Ponya

Drlík Antonín –MISTR KLUBU „Ca“

 

70.

71.

72.

73.

74.

75.

1.0

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

C4-3

 

 

C1-3

S850

S853

S849

S2505

S2502

S2501

96,0ČC

95,5

96,0ČC

96,0ČC

95,0

95,5/574,0

500,-

 

 

 

500,-

 

2-1/S848 Drlík

2-1/S1626 Krejčí

 

 

3-1/S2506 Kuta

1-2/S3703 Drlík

1-8/S801 Drlík SE

1-0/S1624 Nenička

 

 

3-0/S2502 Kuta PK

5-0/S3721 Drlík

76.

77.

0.1

0.1

C1-3

C4-3

S2504

S852

94,0

94,5

 

500,-

 

 

Bartoschek Jan

 

78.

79.

80.

1.0

1.0

0.1

C2-3

61-2

61-5

61-6

94,0

94,0

92,0

450,-

450,-

450,-

4-9/S5434 Podolský

4-9/61-19Bartoschek

5-8/S54124 Koukal

2-7/61-10 Bartoschek

Nenička František

 

81.

82.

83.

84.

85.

86

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-3

 

 

C4-3

S5

S6

S7

S1527

S1529

S1530

95,0

94,0

94,0

95,0

94,0

94,5/566,5

550,-

550,-

 

550,-

550,-

550,-

4-0/S49 Harašta

5-2/S899 Nenička

 

 

5-2/S1535 Drlík

5-1/S2521 Nenička

4917/S416 Philip

2-0/S843 Nenička

 

 

1-1/S1501 Drlík

9-9/S2521 Nenička

87.

88.

1.0

0.1

C4-3

S1

S3

94,5

94,5

550,-

 

 

Novotný Josef

 

89.

90.

91.

92.

93.

94.

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C4-3

 

 

C4-3

S1326

S1327

S1330

S3715

S3716

S3717

ned

ned

ned

94,5

94,0

95,5

450,-

450,-

450,-

 

500,-

450,-

1-2/S1331 Kadláček

4-2/S2527 Nenička

 

 

5-2/S3731 Nenička

2-2/S1329 Novotný

4-0/S7 Kadláček

9-9/S2521 Nenička

 

 

5-0/S3719 Drlík

2-1/S1326 Koukal

95.

1.0

C1-3

S715

95,0

 

 

 

Nedbal František

 

96.

97.

98.

99.

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-3

C3-3

C3-3

C3-3

S910

S921

S2121

S2122

96,0ČC

96,0ČC

96,0ČC

94,5

 

 

 

Šanda Jiří ing.

 

100

101

102

103

104

105

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

1.0

C5-3

 

 

C5-3

S5227

S5229

S5230

S5460

S5461

S5462

95,0

94,5

95,5

95,5

94,5

95,5/570,5

500,-

500,-

500,-

 

 

500,-

4-1/S5221 Šanda

4-1/S2520 Šanda

 

 

3-2/S5461 Šanda

5-2/S5226 Kraus

5-8/S5245 Šanda

2-7/S2514 Kraus

 

 

3-1/S5464 Harašta EK

4-1/S5221 Šanda

106

107

108

109

110

111

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-3

VCH

 

C3-3

S1342

S1344

S1346

S4530

S4532

S4533

94,5

94,5

96,0ČC

96,0ČC

95,0

95,0/571,0

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

4-1/S1336 Šanda

3-2/S4565 KrausEM

 

 

5-8/S4524 Šanda

3-2/S1341 Šanda

2-0/S2 Kadláček EK

4-1/16-23 Bryslivec

 

 

5-5/S4547 Šanda

4-1/S1336 Šanda

112

113

114

115

116

117

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C3-3

 

 

C5-3

S858

S859

S860

S5463

S5464

S5465

95,5

96,0ČC

95,0

95,5

94,5

95,5/572,0

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

3-2/S8102 Šanda

3-2/S5466 Šanda

 

 

3-2/S5461 Šanda

5-2/S5226 Kraus

3-1/S878 Šanda PK

5-1/S5464 Harašta EK

 

 

3-1/S5464 Harašta EK

4-1/S5221 Šanda

118

119

120

121

122

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C5-3

 

 

C3-3

S2532

S2534

S2535

S4531

S4534

Výl.

93,5

96,0ČC

96,0ČC

95,5

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

5-2/S2531 Šanda

5-2/S104 Kraus

 

5-8/S4524 Šanda

3-2/S1341 Šanda

4-1/S2518 Šanda EK

2140/T778 Michel

 

5-5/S4547 Šanda

4-1/S1336 Šanda

Šulc Vladimír

 

123

124

125

126

127

128

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C1-3

 

 

C1-3

S1315

S1316

S1318

S830

S829

S828

96,0ČC

95,5

94,0

95,5

96,0ČC

95,0/572,0

 

550,-

 

 

 

550,-

4-1/S1348 Vrba

1-1/S815 Šulc

 

 

1-8/S802 Drlík EK

5-1/S2130 Kozubík

2-0/S2 Kadláček SE

1-8/S802 Drlík

 

 

1-5/S824 Drlík SE

1-9/S2101 Kozubík

129

130

131

132

133

134

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C1-3

 

 

C4-3

S822

S823

S824

S1517

S1519

S1520

95,5

93,0

95,0

95,0

93,5

94,5/566,5

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

1-8/S802 Drlík EK

3-1/S1554 Šulc

 

 

1-2/S1508 Šulc

4-1/S1341 Kraus

1-5/S824 Drlík SE

3-9/S1537 Šulc

 

 

3-9/S1537 Šulc EK

2-0/S2 Kadláček

Štěpanovský Jan MCH

 

135

136

137

138

1.0

0.1

0.1

0.1

C5-3

 

 

C4-3

16-41

16-43

16-45

16-32

95,5

94,5

94,5

95,0

500,-

 

500,-

 

3-2/16-20Bryslivec

1-2/S830 Jerman

4-0/S4513 Kraus

5-0/S865 Nenička

Urban Petr

 

139

140

141

142

143

144

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-3

 

 

C4-3

S1611

S1612

S1613

S5425

S5426

S5430

93,5

93,5

94,5

93,0

93,5

94,0/562,0

 

450,-

 

450,-

450,-

3-2/S5464 Šanda

5-2/S1628 Urban

 

 

2-9/S1634 Koukal

1-1/S1618 Urban

3-1/S5464 Harašta SE

2-9/S1634 Koukal

 

 

1-8/S1615 Hřešil EK

2-9/S1634 Koukal

145

146

147

148

149

150

0.1

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-3

 

 

C3-3

S1607

S1603

S1604

S5415

S5416

S5418

93,0

94,0

94,0

93,5

94,0

93,5/562,0

 

 

450,-

450,-

 

450,-

2-9/S1634 Koukal

1-1/S1618 Urban

 

 

3-2/S5464 Šanda

1-1/S1618 Urban

1-8/S1615 Hřešil EK

2-9/S1634 Koukal

 

 

3-1/S5464 Harašta EK

2-9/S1634 Koukal

151

152

0.1

0.1

C4-3

C4-3

S5428

S843

93,0

93,5

450,-

 

 

Harašta František

 

153

154

155

156

1.0

1.0

0.1

0.1

C2-3

S11

S13

S14

S15

93,5

94,5

94,5

94,0

550,-

550,-

550,-

2224/F54 Müller

1-2/S2203 Harašta

 

SRN

2-0/S2201 Harašta

157

158

0.1

0.1

C2-3

S9

S10

Ned

95,0

550,-

2224/F54 Müller

6-0/S918 Harašta

SRN

2-9/17-42 Kocourek

159

160

0.1

0.1

C4-3

S1339

S1340

94,0l

Nekl.

550,-

550,-

2-2/S1365 Harašta

2-9/S811 Kuta

4-1/S1348 Vrba

2-8/S829 Kuta

161

162

163

0.1

0.1

0.1

C4-3

C5-3

C4-3

S1333

S2203

S5459

Ned.

94,0

95,5

550,-

 

550,-

 

 

Hurtík Josef

 

164

165

166

167

168

169

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C5-3

 

 

 

C3-3

C4-3

S853

S854

S855

S856

S857

S46

94,0

94,5

94,0

93,0

95,5

ned.

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

 

1-1/S814 Šulc SE

5-1/S917 Hurtík

1-8/S802 Drlík EK

1-9/S901 Kraus

Vrba Rudolf

 

170

171

172

173

174

175

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-3

VCH

 

C3-3

S730

S731

S732

S864

S865

S866

94,5

94,0

95,0

95,0

95,5

95,5/569,5

500,-

500,-

 

500,-

500,-

500,-

2-1/S721 Vrba

4-2/S1353 Vrba EM

 

 

1-1/S809 Šulc

2-1/S722 Vrba

1-0/S717 Opavský

4-0/S2 Kadláček EK

 

 

1-8/S802 Drlík EK

4-0/S717 Opavský

176

177

178

1.0

1.0

0.1

C3-3

S1356

S1360

S1361

94,5

95,5

95,5

500,-

500,-

500,-

2-0/S2 Kadláček EK

2-1/S444 Vrba

5-9/S41 Nenička EK

4-3/S442 Pónya

Tomáš Bohumír

 

179

180

181

1.0

1.0

0.1

C4-3

S1401

S1402

S1404

93,0

93,0

92,5

450,-

450,-

450,-

4-9/S1414 Kraus

8-9/S4915 Tomáš

3-8/S1405 Nenička

2-4/19-1 Pónya

Fencl Josef

 

182

0.1

C5-3

S1822

93,5

 

 

 

Kozubík Milan

 

183

184

185

186

187

188

0.1

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-3

VCH

 

C2-3

S2104

S2105

S2106

S3701

S3707

S3708

94,5

96,0ČC

94,5

95,0

94,0

95,0/569,0

 

 

450,-

500,-

500,-

500,-

4-2/S2110 Kozubík

2-2/S1521 Nedbal

 

 

2-2/S3736 Koukal

1-2/S2204 Harašta

S3-1/S2102 Tomašov

4-0/S1532 Nenička

 

 

2-1/S3716 Drlík EK

2-0/S2201 Harašta

189

1.0

C5-3

S2115

95,0

 

 

 

Kára Eduard

 

190

191

192

193

194

195

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-3

 

 

C3-3

S2125

S2126

S2127

S1809

S1810

S1811

95,0

95,5

95,0

94,5

94,5

96,0ČC

 

550,-

4-2/S2130 Kára

3-2/S5418 Kára

 

 

2-1/S14 Kuta

2-2/S866 Harašta

12-8/S2106 Kára

2-0/S5462 Vrba

 

 

1FO/SN1 Francie PK

3-1/S830 Kuta

Baier Jiří

 

196

197

198

0.1

0.1

0.1

C4-3

C4-3

 

S5412

S4903

S4908

94,0

95,0

94,5

430,-

430,-

430,-

 

 

Svoboda Vítězslav

 

199

200

201

1.0

1.0

0.1

C3-3

 

C3-3

S2601

S2602

S5434

95,0

95,5

96,0ČC

400,-

 

 

SLOVENSKÝ SIVOMODRÝ REX . SsRex

Fišer Josef

 

202

203

204

205

1.0

0.1

1.0

0.1

C1-3

 

C3-3

S305

S307

S3902

S3903

93,0

92,5

93,5

95,5/374,5

750,-

 

650,-

650,-

1-2/S8 Fišer

1-0/S3905 Fišer

2-2/S3901 Fišer

1-9/S802 Fišer

201/W291Peterchulte

3-8/12-10 Fišer

1-0/S3901 Fišer

2-7/12-20 Fišer

206

207

208

209

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-3

 

C3-3

S1708

S1712

S311

S312

93,0

93,5

93,5

93,0/373,0

650,-

650,-

750,-

650,-

1-2/S1701 Krejčí

1-0/S3907 Fišer

201/W291 Peterchulte

1-0/S3905 Fišer

3-9/S1702 Aubrechtova

3-8/12-10 FišerSRN

3-8/12-10 Fišer

Krejčí Pavel......MISTR KLUBU sk.“A“

 

210

211

212

213

0.1

0.1

1.0

1.0

C4-3

 

C1-3

S1718

S1717

S402

S401

95,0

95,5 vítěz

95,0ČC

95,0/ 380,5

 

 

500,-

 

S3-1/K1708 Adamec

6-1/S708 Drlík

1-1/S406 Drlík

4-0/S1710 Drlík

S2-0/S1702 Adamec

1-9/S702 Drlík

1-0/S402 Drlík

3-9/S1702 Aubrechtová

BÍLÝ ČERVENOOKÝ REX: BčoRex

Vajner Karel

 

214

215

216

217

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-3

 

C4-3

S616

S621

S710

S712

94,5

94,5

94,0

95,0/378,0

500,-

500,-

500,-

500,-

1-2/S601 Vajner

4240/D187Engelberg

5026/ZJ524 Zimmerm.

1-1/S504 Vajner

101/B621 Protscha

SRN

SRN

1811/F519 Beischau

218

219

220

221

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-3

 

C4-3

S714

S715

S7

S8

Výl

94,5

94,5

95,5 vítěz

500,-

500,-

500,-

500,-

5026/ZJ524 Zimmerm.

1-0/S104 Vajner

124/B676 Tegel

1-2/S610 Vajner

SRN

162/Z237 Poferl

SRN

101/B621 Protscha

222

223

224

225

1.0

0.1

1.0

1.0

C1-3

 

C1-3

S601

S607

S1

S2

96,0

94,0

95,5

95,5/381,0

600,-

500,-

600,-

101/B621 Protscha

1-1/S504 Vajner

124/B676 Tegel

1-2/S610 Vajner

SRN

1811/F519 Beischau

SRN

101/B621 Protscha

226

227

1:0

1.0

C1-3

C1-3

S611

S702

96,0ČC

94,0

600,-

600,-

 

 

MODRÝ REX : MRex

Bonczek Ondřej ing.

 

228

229

230

231

232

233

1.0

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-3

 

 

 

C4-3

S801

S802

S803

S805

S813

S814

92,5

93,5

94,5

93,0

93,5

92,5

450,-

450,-

450,-

450,-

450,-

450,-

222/00E Apperlo

1112/Z485 Seif

 

 

222/00E Apperlo

4026/F61 Eichele

Holandsko

208/W610

Fišerová Michaela

 

234

235

236

237

238

239

240

241

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

1.0

0.1

C4-3

 

C4-3

 

C2-3

 

C4-3

12-12

12-16

12-17

12-18

12-3

12-8

12-10

12-13

94,0

95,0ČC

výl

92,0

výl

výl

94,5

94,0

700,-

700,-

700,-

700,-

 

700,-

700,-

700,-

2-1/12-12 Fišerová

5-0/12-5 Fišerová

 

 

1218/B120 Grabi

3-2/12-9 Fišerová

4710/B681 Klle

4710/B681 Klle

 

Kosek Jiří

 

242

243

244

245

1.0

1.0

0.1

0.1

C5-3

S1

S2

S3

S4

93,0

94,5

94,0

95,0ČC

 

 

550,-

550,-

321/I67 Ballasch

4-2/56-7 Kosek

 

1-1/S1 Bonczek

Semerák David

 

246

247

248

249

250

251

0.1

0.1

0.1

0.1

1.0

1.0

C6-3

17-11

17-12

17-16

17-14

17-9

17-10

MVD94,5

MVD93,0

MD92,0

MVD93,5

ned.

MD92,0

500,-

500,-

500,-

500,-

400,-

400,-

2-0/S952 Nováčková

3-1/56-2 Kukla

S3-9/62-3 Fedorko

3-8/56-2 Kosek

P– Plemenná kniha SE–Super elitní kniha EM-Elitní matka

E-Elitní kniha Š-Šampion VCH – výběrový chov

R – Remešův memoriál D – Drahotušského memoriál

ČINČILA REX : ČiRex

Caithaml Milan

 

252

253

254

255

1.0

0.1

1.0

1.0

C2-3

 

C2-3

S1602

S1603

S601

S602

95,5ČC

95,5

95,0

94,5/380,5

650,-

650,-

650,-

 

12-0/75-4 Tomášek

3-2/S604 Caithaml

102/F61 Köhler

4-2/S904 Caithaml

4-9/80-10 Plachý

102/F61 Köhler

 

3-0/P904 Caithaml

256

257

258

259

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-3

 

C2-3

S1701

S1703

S1801

S1802

94,5

95,0

96,0 vítěz

94,5/380,0

650,-

650,-

1050

 

5-0/P1705 Caithaml

3-2/S1805 Caithaml

3-0/S1801 Caithaml

3-0/S1703 Caithaml

1-7/S1701 Caithaml

3-0/P1801 Caithaml

176/B621 Proschka

3-9/P1701 caithaml

260

261

262

263

0.1

0.1

1.0

0.1

C2-3

C2-1

C5-3

C7-3

S603

12-4

12-22

12-4

95,0

93,5

94,0

91,5

650,-

 

ZČiRex

ZpeRex

ZČiRex

 

Hrubeš Pavel

 

264

265

266

267

0.1

0.1

0.1

1.0

S2-3

C5-3

C3-3

C5-3

S4

S403

S10

S401

94,0

94,0

93,5

93,5

 

 

 

400,-

427/B116 Gross

2-2/S403 Hrubeš

 

5-0/S406 Chadraba

Chadraba Karel

 

268

269

270

271

1.0

1.0

0.1

0.1

C5-3

 

C5-3

S12

S11

S102

S103

95,0

94,5

95,0

94,5/379,0

 

 

600,-

4-7/S1637 Chadraba

5-9/S409 Jílek

4-2/S6 Caithaml

5-9/S408 Jílek

272

273

0.1

0.1

C5-3

C5-3

S908

S1401

95,0ČC

95,0

 

 

 

oRANŽOVÝ REX: OrRex

Janečka Peter

 

274

275

276

277

1.0

1.0

1.0

0.1

S2-3

 

S5-3

S1604

S1605

S1403

S1404

Výl

96,0ČC

94,5

93,5

600,-

118/N37 Bader

S2-2/S2002 Janečka

121/S636 Zahn

2234/S638 Zahn

Rakousko

002/T300 Joachim

1111/S638 Zahn

292/F570 SRN

278

279

280

281

1.0

1.0

1.0

0.1

S2-3

 

S5-3

S1601

S1603

S1405

S1408

95,5

výl

94,5

95,5

600,-

 

600,-

117/N37 Bader

S2-9/14-15 Janečka

121/S638 Zahn

4217/F385Schlodinski

Rakousko

189/S638 Zahn

1111/S638 Zahn

SRN

282

283

284

285

1.0

1.0

1.0

0.1

S1-3

 

S5-3

S3501

S3503

S1406

S1409

Výl

95,0

95,0

94,5

 

600,-

S3-0/57-3 Varguš

C4-0/64-11Martinec

211/S638 Zahn

4217/F385Schlodinski

S5-4/S3512 Supuka

C4-9/64-2 Martinec

1111/S638 Zahn

SRN

286

287

288

1.0

1.0

1.0

S2-3

S5-3

S2-3

S604

S1701

S3504

94,5

93,5

94,0

 

 

 

ČERNÝ REX: ČRex

Přikryl Miroslav MISTR KLUBU sk.“B“

 

289

290

291

292

1.0

1.0

0.1

1.0

C4-3

 

C4-3

S101

S102

S204

S202

95,0

95,0

95,5

96,5 vítěz

382,0

 

 

600,-

 

3-8/12-13 Kozák

6-1/S512 Přikryl

5-2/S203 Přikryl

3-0/S105 Přikryl

3-6/S1 Chadraba

1-8/S501 Přikryl

3-1/S207 Přikryl

3-9/S101 Přikryl

HAVANA REX: HaRex

Růžička Václav

 

293

294

295

296

1.0

1.0

0.1

0.1

C4-3

S6

S5

S7

S8

94,0

94,5

95,0ČC

94,5

400,-

400,-

S1-2/26-1Imrichová

6-1/S4 Růžička

294/S53 SRN

3-5/S1 Chadraba

Kosek Jiří

 

297

298

1.0

1.0

C1-3

S1

S2

93,0

94,5

500,-

500,-

3-1/S57 Fencl

6-0/41-1 Eichler

5-9/S16 Chadraba

HOTOTSKÝ BÍLÝ REX : HbRex

Dvořák Vladimír

 

299

1.0

C1-2

59-5

Nedod.

 

 

 

DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNÝ REX : DSčRex

Kohoutek Jan

 

300

301

302

303

0.1

0.1

1.0

0.1

C5-3

 

C5-3

S1205

S1206

S1714

S1715

95,0 vítěz

95,0

92,0

93,0/375,0

 

 

 

1000,-

1-1/S3 Kohoutek

4-2/S18 Kohoutek

011/F61 Baumgarten

5-1/S1202 Kohoutek

2743/F435 Fischer

011/F61 Baumgarten

SRN

2743/F435 Fischer

304

305

1.0

1.0

C7-3

C3-2

S38

S35

Nedod

93,5

250,-

250,-

S5-2/S26 Krajčír

7-2/S26 kohoutek

317/ZJ86 Müller

4-O/S1 Kohoutek

Měsíček Radek MISTR KLUBU sk.“C“

 

306

307

308

309

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-3

 

C4-3

S7

S8

S2403

S2405

95,0ČC

94,5

96,0 vítěz

94,0 /379,5

550,-

 

500,-

 

2226/K10Kauffunger

1-2/S5 Měsíček

2-2/S2402 Holeček

1-2/38-4 Kerner

SRN

5023/D239 Jasny

3-0/S2401 Holeček

107/U11 Heimosohn

310

311

1.0

1.0

C4-3

S18

S20

94,0

94,5

500,-

550,-

 

 

Tomáš Bohumír

 

312

313

314

315

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-3

 

C5-3

S1611

S1613

S1616

S1617

95,0ČC

93,0

88,5

92,5

 

 

450,-

 

8-2/S66 Tomáš

5-2/S1310 Hozlár

8-2/S66 Tomáš

101/S720 Tomáš

5-1/18-39 Měsíček

5-0/S54 Hozlár

5-1/18-39 Měsíček

4-8/S717 Tomáš

Jambura Josef ing.

 

316

317

318

1.0

0.1

0.1

C4-3

S1505

S1506

S1507

93,5

92,0

93,0

500,-

500,-

500,-

5-2/S69 Měsíček

4-2/S1214 Jambura

197/P82 Bourgin

4-0/S76 jambura

DALMATINSKÝ STRAK. MODRÝ: DSmRex

Jambura Josef ing.

 

319

320

321

322

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-3

 

C1-3

S32

S35

S1802

S1803

93,5

93,5ČC

93,5

92,0/372,5

500,-

500,-

 

500,-

227/C151 Batt

4-6/S67 Jambura

4-6/S66 Jambura

4-0/S62 Jambura

SRN

091/U16 Tranck

091/U16 Tranck

5-9/S50 Fencl

DALMATINSKÝ STRAK.ČERNOŽLUTÝ REX : DSčžRex

Harašta František

 

323

324

325

326

1.0

0.1

0.1

0.1

C2-3

 

C5-3

S19

S20

S37

S38

94,0

94,0

93,5

94,5ČC/376,0

650,-

 

650,-

650.

3-2/S7 Měsíček

3-2/S22 Harašta

201/U10 Bundusch

2-1/S33 Harašta

2127/G334 Hagendorf

201/U10 Bundusch

 

221/W109 Stüve

327

328

329

0.1

0.1

1.0

C2-3

C2-3

C4-3

S21

S25

S33

93,5

92,5

92,5

650,-

650,-

650,-

 

 

Fencl Josef

 

330

331

332

1.0

1.0

0.1

C1-3

C5-3

C1-3

S5

27-10

S1

Výl

Výl

92,5

 

 

 

ČESKÝ STRAKÁČ ČERÝ REX : ČSčRex

Maxa Stanislav

 

333

0.1

C5-3

7K

nedod

 

 

 

Žinčík Miroslav

 

334

0.1

C4-3

S1

92,0

 

 

 

ČESKÝ STRAKÁČ ČERNOŽLUTÝ REX : ČSčžRex

Žinčík Miroslav

 

335

336

337

338

339

340

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C4-3

 

C4-3

 

C4-3

S2

S3

S5

S6

S4

S7

92,0

93,0

93,5ČC

93,0

Nekl.CHS

Výl

 

 

 

 

500,-

500,-

2-2/19-1 Trojánek

4-1/53-5 Feherová

4-4/19-1 Trojánek

2-2/S8 Žinčík

5-0/53-2 Feherová

4-6/19-3 Trojánek

5-0/53-2 Feherová

5-1/19-1 Trojánek

RHONSKÝ Rex: RhRex

Jambura Josef ing.

 

341

342

343

344

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-3

 

C5-3

S1

S3

S603

S604

94,5

92,0

94,5ČC

94,0/375,0

600,-

600,-

 

600,-

328/K2 Klinar

5-2/S404 Jambura

4-2/S4 Jambura

6-1/S607 Jambura

 

4-1/S401 Jambura

115/C66 Arheidt

2-8/S302 Jambura

345

1.0

C5-3

S401

Výl

 

 

 

ČINČILA MODRÁ REX : ČimRex

Hrubeš Pavel

 

346

347

348

349

1.0

1.0

1.0

1.0

C4-3

 

C4-3

S202

S203

S701

S201

93,5

93,0

93,0

92,5

450,-

450,-

450,-

6-0/S202 Hrubeš

4-2/S708 Hrubeš

2-1/S701 Hrubeš

5-0/S701 Hrubeš

6-7/S206 Hrubeš

6-4/S703 Hrubeš

5-0/S703 Hrubeš

6-7/S703 Hrubeš

350

0.1

C6-2

S502

94,5ČC

 

 

 

Semerák David

 

351

1:0

C5-3

17-6

nedod

 

 

 

RYS REX : RysRex sk.“D“ malá plemena

Havlíček Ludvík

 

352

353

354

355

0.1

0.1

1.0

0.1

C4-3

 

C4-3

S1401

S1402

S916

S917

92,0

93,0

94,0

94,5/373,5

550,-

550,-

4-2/S1415 Jerman

6-2/S1212Havlíček

7-1/S13 Havlíček

6-2/S1211Havlíček

2-9/S1201 Machálek

1-1/S1212 Havlíček

1-7/12-2 Pelikán

1-1/S1212 Havlíček

Jerman Jakub

 

356

357

358

359

1.0

1.0

1.0

1.0

C1-3

 

C5-3

S30

S31

S928

S929

95,0

95,5ČC

92,5

93,0

 

600,-

600,-

600,-

1-2/S2 Jerman

124/H507Zeinglein

2-2/S904 Havlíček

124/H507 Zeiglein

9-0/16-22 Jerman

SRN

1-3/S13 Havlíček

SRN

360

361

1.0

1.0

C5-3

S925

S926

93,0

92,0

550,-

550,-

 

 

Machálek Petr

 

362

363

364

365

0.1

0.1

1.0

0.1

C6-3

 

C5-3

S608

S609

S4203

S4706

92,5

95,0 vítěz

95,5

94,5

 

350,-

 

 

 

Kastorex -záměna

Kastorex

 

Pelikán Vladimír MISTR KLUBU sk.“D“

 

366

367

368

369

1.0

1.0

1.0

0.1

C2-3

 

C3-3

S904

S905

S1

S7

94,0

95,0

95,0

93,0/377,0

600,-

600,-

600,-

600,-

1-0/S901 Pelikán

3-2/S214 Pelikán

3213/Z297 Gionter

3-2/S914 Pelikán

264/B681 Klle

302/B323 Vogelsang

 

1-0/S901 Pelikán

370

371

372

373

1.0

1.0

1.0

0.1

C1-3

 

C4-3

S202

S203

S14

S15

95,0

95,0

96,0 vítěz

94,5/380,5

600,-

600,-

600,-

600,-

302/B323Vogelsang

4-1/S405 Pelikán

3213/Z297 Ginter

3-0/S413 Pelikán

SRN

2-8/64-4 Valach

SRN

2-8/64-4 Valach

374

375

1.0

0.1

C3-3

C3-3

S2

S12

95,5 ČC

94,0

600,-

600,-

 

 

Škvařil Vladimír

 

376

377

378

379

1.0

1.0

0.1

0.1

C1-3

 

C3-3

S1201

S1203

S22

S23

95,5 ČC

95,0

94,5

94,5 /379,5

500,-

3-2/S1206 Škvařil

1-2/S703 Škvařil

4906/986SX Schmit

3-2/S1208 Škvařil

2-9/S1201 Machálek

2-0/S701 Škvařil

Lucembursko

2-9/S1201 Machálek

Víšek Jaroslav

 

380

381

382

383

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-3

 

C5-3

S211

S212

S922

S923

92,0

93,0

93,0

Neklas

550,-

550,-

550,-550,-

1-1/S3 Pelikán

4-2/S1417 Jerman

1-2/S902 Pelikán

6-2/S1210Havlíček

302/B323 Vogelsang

4-0/16-11 Jerman

2-0/S901 Pelikán

1-1/S1202 Havlíček

TŘÍSLOVÝ ČERNÝ REX : TčRex

Přikryl Petr

 

384

385

386

387

0.1

1.0

0.1

0.1

C2-3

 

C3-3

S802

S801

S402

S401

93,5

94,0

93,5

94,5ČC/375,5

650,-

5-2/S801 Přikryl

5-0/S402 Přikryl

8-8/S6 Přikryl

5-1/S3 Přikryl

6-6/S805 Přikryl

2-9/S413 Přikryl

5-5/S6 Přikryl

3923/H9 Heuser

388

0.1

C2-3

S803

93,5

650,-

 

 

TŘÍSLOVÝ MODRÝ REX : TmRex

Přikryl Petr

 

389

390

0.1

1.0

C3-3

S407

S406

Ned.

94,0

650,-

650,-

5-2/S4 Přikryl

5-1/S8 Přikryl

8-8/S6 Přikryl

S3-0/S102 Cellary

ZAKRSLÝ KASTOREX : ZCa

Holeček Jiří

 

391

392

1.0

0.1

C5-3

C7-3

S401

S18

95,0

90,0

385,-

330,-

4-1/S7 Holeček

5-8/S606 Holeček

4-9/S40 Holeček

1-6/12-1 Řepíková

393

394

395

396

0.1

0.1

1.0

0.1

C6-3

 

C7-3

S405

S407

S16

S14

94,0

93,5

92,5

89,0/369,0

330,-

330,-

280,-

280,-

4-1/S7 Holeček

6-2/S603 Holeček

321/HJ621 SRN

4-1/S8 Holeček

4-9/S40 Holeček

7-9/12-14 Řepíková

SRN

4-9/S40 Holeček

Fencl Josef

 

397

0.1

C5-3

S18

95,0ČC

350,-

 

 

ZAKRSLÝ SLOVENSKÝ SIVOMODRÝ REX: ZSsRex

Holeček Jiří

 

398

0.1

C5-3

S28

93,5

285,-

 

 

ZAKRSLÝ ČINČILOVÝ REX : ZČiRex

Chadraba Karel

 

399

1.0

C5-3

S202

93,0

 

 

 

Laubová Ivana

 

400

401

0.1

1.0

C6-3

C7-3

S1

S116

93,5

výl

 

400,-

 

 

ZAKRSLÝ ČinČilový ModrÝ REX: ZČimRex

Hrubeš Pavel

 

402

403

0.1

0.1

C5-1

C5-1

S6

S7

93,0

94,0ČC

 

 

 

KRSLÝ ORANŽOVÝ REX: ZOrRex

Chadraba Karel

 

404

405

406

0.1

0.1

1.0

C5-3

S1

S13

S11

93,0

94,0ČC

93,5

 

 

400,-

 

 

 Zakrslý TŘÍSLOVÝ Černý rex: ZTčRex

Mach Pavel

 

407

408

409

410

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-3

 

C5-3

12-9

12-10

1213

12-19

93,5

92,0

92,0

92,5

300,-

 

300,-

5217/B1145 Wilpert

7-8/12-9 Mach

5217/B1145 ilpert

5-8/66-8 Kozubík

 

ZAKRSLÝ BÍLÝ ČERVENOOKÝ REX: ZbčoRex

Kozubík Milan

 

411

412

413

414

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-3

 

C2-3

S8

S10

S5

S6

95,5 vítěz

92,5

94,5

92,5 /375,0

300,-

300,-

 

 

5220/Z267 Lang

2-1/P019 Šíp

3-2/66-1 Kozubík

1-1/S3 Krejčí

SRN

203/HB23 Henschen

3-1/79-2 Ogierová

1-8/S4 Krejčí

415

416

417

418

419

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-3

 

C2-3

C4-3

C4-3

S15

S18

S3

S24

S22

93,0

94,0

94,5

95,0ČC

94,0

300,-

300,-

250,-

 

 

ZAKRSLÝ HOTOTSKÝ BÍLÝ REX: ZhbRex

Dvořák Vladimír

 

420

421

422

423

1.0

1.00.1

0.1

C3-2

C6-2

C7-3

C7-3

59-2

59-5

59-3

59-4

93,0

94,5

91,5

90,0

 

 

 

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNÝ REX : ZDSčRex

Měsíček Radomír

 

424

425

426

427

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-3

 

C7-3

S1

S3

S48

S49

95,0ČC

93,0

94,5

93,0 /375,5

 

450,-

450,-

2-024/Z86 Müller

2-0/18-3Měsíčková

7-9/18-29Měsíčkov

2-1/18-3Měsíčková

SRN

5951/R189 Bürling

488/B927 Krügel

10-9/18-37Měsíčková

428

429

430

431

1.0

1.0

0.1

0.1

C7-3

 

C7-3

S42

S43

S44

S32

93,0

nedod.

93,0

92,0

 

244/Z86 Müller

3-2/18-8Měsíčková

SRN

8-1/18-22 Měsíčková

 

Krajčír Peter MISTR KLUBU sk.“E“

 

432

433

434

435

1.0

0.1

1.0

1.0

S1-3

 

S3-3

S901

S902

S401

S402

94,0

93,5

94,0

95,0ČC/376,5

 

4110/Z986 Müller

8-1/18-23Měsíčkov

317/ZJ86 Müller

7-2/S55 Měsíček

 

5951/R189 Bürling

 

7122/T43 Fikler

436

437

0.1

0.1

S5-3

S5-3

S902

S501

Nedod.

Nedod.

 

 

 

Kohoutek Jan

 

438

439

1.0

0.1

C7-3

S38

S39

92,5

92,5

250,-

250,-

 

 

Holeček Jiří

 

440

0.1

C3-3

S18

93,0

330,-

 

 

Laubová Ivana

 

441

1.0

C3-3

S15

92,0

400,-

 

 

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ MODRÝ REX : ZDSmRex

Srovnal Ivan

 

442

443

444

1.0

1.0

0.1

C6-3

1K

2K

3K

Výl.

Výl.

Výl.

300,-

300,-

300,-

 

 

Měsíček Radomír

 

445

446

447

448

1.0

1.0

0.1

0.1

C7-3

S31

S47

S52

S53

93,5

94,5 ČC

93,5

95,0 vítěz

450,-

450,-

 

 

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNOŽLUTÝ REX: ZDSčžRex:

Měsíček Radomír

 

449

450

451

452

1.0

0.1

0.1

0.1

C7-3

S56

S55

S58

S57

93,5

94,0

93,0

94,0

400,-

400,-

7216/R399 Rose

9-2/14-17 Talacko

 

 

001/W245 Rose

Fencl Josef

 

453

1.0

C5-3

S33

91,5

 

 

 

Zakrslý Černý rex: ZčRex

Měsíček Radomír

 

454

1.0

C7-3

S50

94,0

 

 

 

 

KASTOREX: Ca

Kraus Jaroslav ing.

 

455

456

457

458

459

460

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

1.0

C5-3

 

 

C5-3

 

C5-3

S1904

S1905

S1907

S47

S48

S5228

Nedod.

Nedod.

Nedod.

93,5

nedod.

95,0

430,-

480,-

430,-

430,-

430.

430,-

5-2/S101 Kraus

2-2/S4560 Kraus

3215/S606Weisbach

5-2/S5221 Kraus

2140/T778 Michel

4-1/16-23 Bryslivec

2117/S606 Weisbach

4-1/S5221 Šanda

461

462

1.0

0.1

C2-3

C5-3

S1901

S61

96,0 vítěz

95,5

 

 

 

ZAKRSLÝ ORANŽOVÝ REX: ZORex

KRAJČÍR Peter

 

463

464

465

1.0

0.1

0.1

S3-3

S802

S702

S703

Neklas.

93,0

93,0

400,-

 

 

DODATEK:

plemeno vystavovatel

 

468

1.0

C2-3

56-6

94,5

 

DSčžRex

Kuklová Anna

469

1.0

C4-1

S16

Výl.

 

ZOrRex

Mach P.

470

0.1

C5-3

S38

93,0

 

DSčžRex

Harašta Fr.

471

1.0

C5-3

S34

93,5

 

DSčžRex

Harašta Fr.

472

0.1

C5-3

S3

93,0

 

ZCa

Laubová Ivana

473

0.1

C5-3

S5

93,5

 

ZCa

Laubová Ivana

474

1.0

C6-3

S7

94,0

 

ZCa

Laubová Ivana

475

1.0

C6-3

S6

92,5

 

ZCa

Laubová Ivana

476

1.0

S5-3

90-8

95,5

 

DSčžRex

Katrinec P.

477

1.0

S5-3

90-9

95,0

 

DSčžRex

Katrinec p.

 

 

Seznam vystavovatelů:

Baier Jiří 54404 Žíreč 39 499622971

Bartoschek Jan 56301 Lanškroun 32 723479848

Bonczek Ondřej ing 69604 rbátky37/70,Svatobořice725592944

Caithaml Milan 26762 Komárov 773280200

Drlík Antonín 66403 Podolí u Brna 111 607085482

.Dvořák Vladimír 56971 Pomezí 257 605089470

Fehérová Iveta 53701 Lány 10,Chrudim 777222455

Fencl Josef 53315 Hlavečník 4 736443546

Fišerová Michaela 26762 Komárov 5617

Fišer Josef 26762 Komárov 5617 724506522

Harašta František 62000 Brněn.Ivanovice 9 545229656

Havlíček Ludvík 69701 Sobůlky 230 604905842

.Holeček Jiří 33204 Losiná 176 724102446

Hrabal Miloslav 78386 Dlouhá Loučka 15 724282084

Hrubeš Pavel 28126 Týnec n/Lab. 484 321781054

Hurtík Josef 39901 Milevsko 770 382522895

Chadraba Karel 23144 Mančice 22,Zásmuky 607189374

Jambura Josef ing 39701 Dolní Novosedly 5 736532382

.Jerman Jakub 27732 Libice 21,Byšice 732460887

Kadláček František 78332 Náklo-Mezice 83 776764800

Kára Eduard 41761 Bystřany 150

Kohoutek Jan 68501 Bučovice 182 739628558

Koukal Josef 78325 Hvozdečko 34,Bouzov 585346442

.Kosek Jiří 53313 Polní 352,Řečany n/L 607989206

Kozubík Milan 76312 Vizovice 185 776720830

Kraus Jaroslav ing 28937 Loučeň,Ke škole 200 732569944

Krejčí Pavel MCH 66403 Podolí u Brna 111 607085482

Kuta ladislav 26762 Komárov 413 776798862

Kuklová Anna MCH 53315 Hlaveník 1 725352300

Kukla Vlastimil 53315 Hlavečník 1 725180685

Laubová Ivana 28504 Košice12,Uhlíř.Janovice728585912

Mach Pavel 26801 Tlustice 130 604454594

Machálek Petr 66449 Ostopovice 13

Maxa Stanislav 34601 Semošice 10,p.Hor.Týn 724102910

Měsíček Radomír 28924 Milovice 562 724586112

Nedbal František 78314 Bohuňovice 289 721541088

Nenička František 69641 Skoronice 155

Novotný Josef MCH 69641 Skoronice 22 731380385

Opavský Josef 69601 Rohatec 3 737861384

Pelikán Vladislav 26762 Komárov,Okružní 75 737704388

Přikryl Miroslav 66403 Podolí u Brna 367 732221659

Přikryl Petr 76701 Kroměříž 5114 737859159

Růžička Václav 78344 Náměšť na Hané 484 776366817

Semerák David 29301 Plazy 72,Ml.Boleslav 777158629

Srovnal Ivan 78386 Dlouhá Loučka 350 732111065

Svoboda Vítězslav 14300 Boješická 61,Praha 4 723727870

Šanda Jiří ing 50601 U trati 905,Jičín 720377360

Škvařil Vladimír 66482 Říčany u Brna 293 603804674

.Štěpanovský Jan MCH 27732 Byšice 32 606924112

.Šulc Vladimír 53861 Kočí 163 607527561

Urban Petr 78983 Palonín 102 731785127

Vajner Karel 26762 Komárov 241 602341579

Víšek Jaroslav 53701 Tuněchody 106,Chrudim

Vrba Rudolf 78814 Rapotín 291 728755449

Tomáš Bohumír 50345 Jeníkovice 100 723938848

.Žinčík Miroslav 53861 Kočí 175 728386553

 

Zahraniční vystavovatelé: SK

Krajčír Peter 90845 Gbely 992 +421904530231

.Janečka Peter 90879 Borský Sv.Jur,1.Mája 515 +421907456570

 

 

TOPlist