Založit webové stránky nebo eShop
 

Rex klub ČR - klub chovatelů Ca a barev. rexů

43.Spec.výstava 2013

43.Spec.výstava rexů 2013   www.rexklub.websnadno.cz                                             

    

 

           KATALOG 43.Spec.výstavy rexů

  

Vážení přátelé,

vítáme Vás na 43.Speciální výstavě krátkosrstých králíků kastorexů a barevných rexů.                                               Na této dnešní výstavě máte možnost zhlédnout 558 kusů pouze rexovitých králíků, které v takovém množství           v naší republice na žádné jiné výstavě neuvidíte. Rovněž tak se Vám dostává do rukou Katalog, jehož podobu       na žádné výstavě neuvidíte. Má obrovskou vypovídací schopnost ve smyslu plemenářském. Jsou zde u každé kolekce uvedeny původy odchovů, jak ze strany otce, tak i matky, a rovněž tak i dědové z obou stran.                  Tato výstava je ukázkou odchovů rexů loňského roku 2012, který nebyl k chovatelům králíků z hlediska počasí (střídavé- výkyvy- sucho) příznivě nakloněn.Na výstavě se nevystavují stará zvířata, ale jen dospělé odchovy,       které jsou u kastorexů sestaveny ve 3 členných kolekcích, u barevných rexů pak 4 členné kolekce. Jednotlivci jsou jen omezeně, nedospělá zvířata (mláďata) jen vyjímečně jako náhrada.                                                                          O titul „ Mistr klubu „ soutěží pouze členové Rex klubu. Nečlenové mohou soutěžit o Vítězného 1.0 či 0.1,     případně Čestné ceny. U nejlepších, a vybraných jedinců bylo provedena jako každý rok Typizace (plemenná hodnota králíka).                                                                                                                                                                    Tady máte možnost dle svého zájmu a potřeby vybrat si zvířata do chovu. Nenakupujte jen dle ocenění (body), ale hlavně hledejte v Oceňovacích lístcích,co potřebujete ve Vašich chovech zlepšit,či doplnit,a hlavně sledujte i původy králíků.

Přejeme Vám příjemnou prohlídku vystavených králíků, a šťastnou ruku při nákupu kvalitních chovných zvířat.           V příštím roce 2014 opět 3 víkend v lednu zde naviděnou.

                                                                                                                                                        Výstavní výbor

 

Výstavu pro Vás připravili:

Výstavní výbor:

Kozubík Milan                      .předseda                                                                                                                               Hrubeš Pavel                       místopředseda,sestavení katalogu                                                                                            Vaník Jan MVDr                  příprava haly,občerstvení                                                                                                      Caithaml Milan                     jednatel                                                                                                                               Faltýnková Lenka ing.         pokladník

Ředitel výstavy                     Stejskal Blahoslav                                                                                                        Pokladna -prodej                 Faltýnek Petr a kol.                                                                                                                   Příjem zvířat                         Caithaml Milan a kol.                                                                                                      Garanti                                 Chadraba Karel a kol.                                                                                                   Typizace Ca                         Harašta František a kol.                                                                                               Typizace barevní rexi           Přikryl P. a kol.                                                                                                                        Tisk katalogu a diplomů      Vajner Karel a kol.                                                                                                      Vyhodnocení výstavy           Caithaml Milan a kol.                                                                                                      Veterinární dozor: OVS Ústí n/Orl -pověřený veterinární lékař.                                                                        Posuzovatelé: Caithamlová D., Maxa S., Mgr.Víšek J., Vacek Jiří,Pavelka Mir.                                                                MVDr.Martinec M., Haspra Pavel, Kulštejn P.,Kozubík M..

 

 

KASTOREX: Ca

 

Čís.kl.

1.0

0.1

 

LU

 

PU

body/kol

Prod

cena

Otec králíka

matka králíka

Otec otce

otec matky

 

Bartoschek Jan

 

1.

2.

3.

1.0

1.0

0.1

C5-2

61-24

61-25

61-26

93,0

94,5

93,5

 

500,-

500,-

4-9/S5434 Podolský        

4-9/61-26 Bartoschek

5-8/S54124Koukal  

2-7/61-10 Bartoschek

Baier Jiří

 

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C2-2

 

 

C4-2

S4901

S4902

S4903

S1209

S1210

S1212

94,5

94,5

95,0

94,5

95,0

94,5/568,0

450,-

 

 

450,-

4-9/60-26 Tůma

 

7-9/S1212 Baier

4-9/S1208

 

5-1/S1321 Kadláček

3-8/S4920 Hurtík

 

4-6/S1212 Baier EK

4-6/S1212 Baier EK

 

5-9/S41 Nenička PK

10.

11.

1.0

0.1

C4-2

C3-2

S4904

S864

95,0

94,0

450,-

 

 

Drlík Antonín

 

12.

13.

14.

15.

16.

17.

1.0

0 1

0.1

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

 

C5-2

S2509

S2511

S2512

S885

S887

S888

94,0

96,0ČC

94,0

95,5

94,5

95,5/569,5

500,-

 

 

 

 

500,-

3-1/S2506 Kuta

 

2-1/S1626 Krejčí

5-1/S869 Nenička

 

2-1/S1628 Krejčí

3-0/S2502 Kuta PK

 

4-0/S1624 Nenička

2-0/S843 Nenička SEK

 

4-0/S1624 Nenička

18.

1.0

C1-2

S3701

 

500,-

 

 

Harašta František

 

19.

20.

21.

22.

23.

24.

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C2-2

 

 

C1-2

S865

S866

S867

S2202

S2203

S2204

95,5

94,0

94,0

96,0ČC

95,5

94,5/569,5

500,-

550,-

550,-

3-1/S830 Kuta

 

5-0/S52 Harašta

2-0/S2201 Harašta

 

3-0/S24 Harašta

1-0/S803 Drlík SEK

 

4917/S416 Andreas

5-9/S2210 Harašta

 

4917/S416 Andreas

25.

26.

27

28.

29.

30.

31..

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C2-2

C2-2

VCH

C4-2

 

C4-2

C3-2

S5439

S1533

S1532

S877

S878

S93

S78

95,5

93,5

95,0

96,0ČC

94,0

95,0

nedod.

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

 

2-1/S1513 Nedbal

2-1/S12 Kuta EM

3-1/S830 Kuta

3-0/S1210 Harašta

4-1/S50 Harašta

2-9/S811 Kuta

 

4-0/S1532 Nenička SEK

1F0/SN1 Francie PK

1-0/S803 Drlík SEK

4-9/S1207 Baier

1-8/S50 Harašta

2-8/S829 Kuta

Holeček Jaroslav

 

32.

33.

34.

0.1

0.1

1.0

C1-2

S4804

S4803

S4801

95,5

95,0

95,0

550,-

550,-

2-8/S4801 Holeček Ja

 

3-0/S43 Holeček Ja

4-6/S4801 Holeček Ja EK

 

2-8/S2 Kára

Hrabal Miloslav

 

35.

36.

37.

1.0

1.0

1.0

C3-2

VCH

S1322

S1323

S1324

95,0

95,5

95,0

550,-

550,-

2-1/S1326 Koukal

 

2-9/S5441Hrabal EM

2-0/S1 Kadláček EK

 

2-8/S5427 Hrabal M.

Janek Josef

 

38.

39.

1.0

0.1

C4-2

S8120

S8122

95,5

94,5

 

1-8/S802 Drlík

1-1/S1204 Baier

1-5/S824 Drlík SEK

4-9/S1208 Baier SEK

Kadláček František

 

40.

41.

42.

43.

44.

45.

0.1

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-2

 

 

C4-2

S3726

S3728

S3730

S3722

S3724

S3726

94,0

95,0

95,0

Nekl.

93,0

95,0

 

3-1/S4521 Kadláček

 

4-0/S13 Kadláček

1-1/S3716 Drlík

 

3-1/S1648 Kadláček

4-0/S4514 Kraus

 

5-9/S41 Nenička PK

4-8/S3709 Nenička

 

1-8/S1615 Hřešil EK

46.

1.0

C1-2

S1331

95,5

 

 

 

Kára Eduard

 

47.

48.

49.

50.

51.

52.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-2

 

 

C4-2

S5415

S5416

S5418

S2130

S2132

S2133

95,5

95,5

95,0

96,5ČC

95,0

95,5/573,0

400,-

400,-

 

 

400,-

400,-

2-0/S5462 Vrba

 

5-0/S2127 Kára

2-8/S2106 Kára

 

4-0/S4515 Kraus

3-7/S21 Koukal

 

1-8/S2103 Kozubík PK

4-7/S2116 Sirový

 

5-9/S4523 Šanda SEK

53.

54.

55.

1.0

1.0

0.1

C3-2

S56

S58

S60

94,5

93,0

93,0

400,-

400,-

2-1/S14 Kuta

 

3-0/S2106 Kára

1FO/SN1 Francie PK

 

1-8/S2103 Kozubík PK

Kozubík Milan

 

56.

57.

58.

59.

60.

61

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-2

VCH

 

C5-2

S2110

S2111

S2115

S2001

S2002

S2005

96ČC

95,0

95,5

95,5

94,0

94,0/570,0

 

 

450,-

400,-

400,-

400,-

S3-1/S2102 Tomašov

 

2-0/S21Harašta EM

2-1/S2002 Kozubík

 

3-1/S2508 Kuta

1-9/S2102 Kozubík

 

4-8/S50 Harašta

2-0/S2001 Harašta PK

 

3-0/S2502 Kuta PK

Koukal Josef

 

62.

63.

64.

65.

66.

67.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C2-2

VCH

 

C2-2

S3737

S3738

S3740

S1358

S1360

S1359

94,0

96,0ČC

95,5

95,5

95,5

94,5/571,0

480,-

480,-

480,-

480,-

480,-

2-1/S3716 Drlík

 

2-1/S717Koukal EM

2-0/S1 Kadláček

 

2-0/S1617 Koukal

4-8/S3709 Nenička

 

4-0/S717 Opavský EK

5-9/S41 Nenička PK

 

4-9/S1625 Koukal SEK

68.

69.

70.

71.

72.

73

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C2-2

VCH

 

C2-2

S3735

S3736

S3739

S4565

S4567

S4568

95,0

96,0ˇCC

95,0

95,0

96,0ČC

96,0ČC/573,0

480,-

480,-

480,-

480,-

480,-

480,-

2-1/S3716 Drlík

 

2-1/S717Koukal EM

2-1/S4522 Koukal

 

2-1/S1327 Koukal

4-8/S3709 Nenička

 

4-0/S717 Opavský EK

4-0/S4514 Kraus SEK

 

2-0/S1 Koukal EK

74.

75.

76.

77.

78.

1.0

1.0

.0.1

1.0

1.0

C2-2

 

 

C2-2

S1361

S1358

S1363

S1356

S1362

96,0ČC

95,0

95,5

95,0

95,5

 

 

 

480,-

480,-

2-0/S1 Kadláček

 

3-0/S430 Koukal

2-0/S1 Kadláček

2-0/S1617 Koukal

5-9/S41 Nenička PK

 

4-8/S443 Ponya

5-9/S41 Nenička PK

4-9/S1625 Koukal SEK

Kraus Jaroslav ing. „MISTR KLUBU Ca“

 

79.

80.

81.

82.

83.

84.

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C5-2

 

 

C4-2

S5224

S5225

S5226

S415

S416

S417

94,0

95,5

95,5

94,5

95,5

95,5/570,5

450,-

 

450,-

480,-

450,-

4-1/S5221 Šanda

 

1-0/S3709 Kraus

2-1/S442 Vrba

 

3-1/S1558 Šulc

5-8/S5245 Šanda

 

5-8/S3725 Harašta

4-8/S442 Ponya

 

3-9/S1537 Šulc SEK

85.

86.

87.

88.

89.

90.

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C5-2

 

 

C2-2

S102

S103

S104

S4556

S4557

S4960

94,0

95,0

95,5

95,0

94,0

96,5ČC/570,0

450,-

 

450,-

 

450,-

2140/T778 Michel

 

5-1/S4550 Kraus

4-1/16-23 Brislivec

 

3-1/S1558 Šulc

 

 

5-9/S4523 Šanda SEK

4-0/S4513 Kraus

 

3-9/S1537 Šulc SEK

91.

92.

93.

94.

95.

96.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-2

 

 

C3-2

S100

S101

S105

S4561

S4564

S4565

94,0

95,5

95,5

97,0 Vítěz

96,5ČC

96,5ČC

575,0 bodů

450,-

 

 

 

 

 

Mistr

2140/T778 Michel

 

5-1/S4550 Kraus

4-1/16-23Bryslive

 

1-0/S3709 Kraus

klubu

 

 

5-9/S4523 Šanda SEK

4-0/S4513 Kraus

 

5-8/S3725 Harašta

97.

98.

99.

100

101

102

1.0

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

C5-2

 

 

C5-2

 

S107

S108

S109

S5230

S5232

S5234

94,0

95,0

94,5

93,5

95,0

93,0/565,0

430

430,-

450,-

430,-

450,-

450,-

2140/T778 Michel

 

4-9/S5437Podolský

4-1/S5221 Šanda

 

3-1/S4510 Kraus

 

 

5-8/S54124 Koukal

5-8/S5245 Šanda

 

4-0/S4513 Kraus

Kuta Ladislav

 

103

104

105

106

107

108

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-2

 

 

C4-2

 

 

S2513

S2514

S2516

S71

S72

S73

94,5

94,5

95,5

95,0

94,5

95,5/569,5

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

3-0/S2502 Kuta

 

3-1/S20 Kuta

2-1/S16 Kuta

 

4-0/19-12 Zusková

2-7/S2511 Kraus

 

1FO/SN1 Franci PK

1F0/SN1 Francie PK

 

3846/S785 Dathé

109

110

111

112

113

114

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

 

C1-2

S2502

S2505

S2506

S801

S803

S804

95,0

94,5

96ČC

94,0

94,5

94,0/568,0

 

550,-

550,-

550,-

3-0/S2502 Kuta

 

2-1/S17 Kuta

1FO/SN1 Francie

 

3-0/S2510 Kuta

2-7/S2611 Kraus

 

1F0/SN1 Francie PK

 

 

2-7/S2511 Kraus

115

116

117

0.1

0.1

0.1

C1-2

C3-2

C1-2

S10

S2515

S4

95,5

95,0

95,0

 

 

 

Machálek Petr

 

118

119

120

1.0

0.1

0.1

C5-2

S4202

S4203

S4204

Nedod.

Nedod.

Nedod.

 

2-0/S4201Machálek 

                 8-8/S54 Machálek

5-9/S4204 Machálek

 

4-9/S21 Machálek

Mey Jürgen

 

121

122

123

1.0

1.0

0.1

5221

5227

5228

S7

S7

S7

94,0

94,5

94,5

 

3119/S7 Mey

 

3128/S7 Mey

 

Nedbal František

 

124

125

126

127

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-2

 

C2-2

S910

S916

S1518

S1521

96,0ČC

95,5

95,5

96,0ČC

 

5-1/S910 Opavský

2-1/S1519 Nedbal

4-0/S1532 Nenička

4-0/S2121 Nedbal

3-8/S928 Opavský SEK

4-0/S1532 Nenička SEK

3-7/S1560 Nenička SEK

2-9/S2101 Nedbal

P– Plemenná kniha SE–Super elitní kniha EM-Elitní matka

E-Elitní kniha Š-Šampion VCH – výběrový chov

R – Remešův memoriál D – Drahotušského memoriál

Hurtík Josef

 

128

129

130

131

132

133

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-2

 

 

C2-2

S851

S852

S854

S64

S65

S67

95,5

95,5

94,5

94,5

95,5

94,0/569,5

500,-

500,-

450,-

450,-

500,-

500,-

1-1/S814 Šulc

 

2-0/S1404 Hurtík

4-1/S25 Hurtík

 

3-1/S4539 Šanda

1-8/S802 Drlík EK

 

3-8/S1410 Stejskal

101/ZJ148 Adeheid

 

5-8/S4524 Šanda

Nenička František

 

134

135

136

137

138

139

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-2

 

 

C5-2

S5455

S5456

S5457

S3731

S3733

S3734

94,0

95,5

94,0

95,5

Výl.

94,5

500,-

550,-

500,-

550,-

 

550

5-8/S54112 Nenička

 

1-9/S1507 Nenička

5-0/S3719 Drlík

 

4-1/S707 Nenička

3-6/S118 Harašta

 

3-7/S1560 Nenička SEK

4-8/S3509 Nenička

 

4-8/S707 Opavský

140

141

1.0

1.0

C5-2

C5-2

S3732

S898

95,5

93,0

550,-

500,-

 

 

Novotný Josef MCH

 

142

143

144

145

146

147

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C2-2

 

 

C4-2

S1328

S1330

S1329

S2527

S2528

S2529

94,5

95,0

94,5

95,0

94,0

95,0/568,0

 

480,-

480,-

 

500,-

480,-

2-1/S1326 Koukal

 

5-1/S1548 Novotný

9-9/S2521 Nenička

 

4-0/S5427 Nenička

2-0/S1 Kadláček EK

 

3-7/S1560 Nenička SEK

1-7/S2508 Nenička

 

5-8/S54112 Nenička

Opavský Josef

 

148

149

150

151

152

153

1.0

0.1

0.1

1.0

1 0

0.1

C1-2

 

 

C4-2

S701

S705

S706

S5409

S5410

S5411

95,0

96,0ČC

94,5

95,0

94,5

94,5/569,5

 

 

500,-

 

500,-

500,-

4-0/S717 Opavský

 

2-1/S2502 Opavský

3-8/S5492HaraštaPK

5-1/S912 Opavský

3-8/S740 Opavský PK

 

9-9/S2521 Nenička PK

2-6/S113 Harašta

3-8/S928 Opavský

154

0.1

C1-2

S704

95,0

500,-

 

 

Ponya Tomáš

 

155

156

157

158

159

160

0.1

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-2

 

 

C5-2

S1335

S1336

S1337

S5205

S5206

S5207

95,0

92,5

95,5

95,5

94,0

95,0/567,5

 

450,-

 

 

161

162

163

164

165

166

167

168

1.0

0.1

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

1.0

C5-2

 

 

 

 

 

 

C3-2

S893

S894

S890

S891

S4508

S4509

S715

S708

96,0ČC

Nekl.

95,0

94,5

Výl.

94,5

94,5

94,5

 

 

450,-

450,-

 

 

450,-

 

 

 

Růžička Václav

 

169

170

171

1.0

0.1

1.0

C5-2

S1541

S1543

S1540

93,0

95,0

95,0

400,-

400,-

3-1/S1523 Nedbal

 

1-1/S837 Baier

4-0/S1532 Nenička SEK

 

4-9/S895 Baier

Šanda Jiří ing.

 

172

173

174

175

176

177

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C3-2

 

 

C3-2

S5461

S5462

S5465

S1338

S1339

S1340

95,5

95,5

97,0Vítězka

95,5

94,5

94,0/572,0

 

 

500,-

 

500,-

3-1/S5464 Harašta

 

5-1/S4547 Kraus

4-1/S1336 Šanda

 

2-1/S718 Koukal

3-8/S5492 Harašta PK

 

5-9/S4523 Šanda

2-0/S2 Kadláček EK

 

4-0/S717 Opavský

178

179

180

181

182

183

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-2

 

 

C3-2

S5214

S5216

S5217

S8102

S8103

S8105

94,0

95,0

94,5

95,0

94,5

91,5/564,0

 

 

550,-

 

500,-

4-1/S5221 Šanda

 

4-1/S2520 Šanda

3-1/S878 Šanda

 

2-1/S5473 Šanda

2-7/S5245 Šanda

 

2-7/S2514 Kraus

5-9/S891 Šanda

 

5-8/S54123 Koukal

184

185

186

187

188

189

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-2

 

 

C3-2

S2530

S2531

S2532

S5464

S5466

S5467

94,0

94,5

95,0

94,5

95,0

95,0/568,0

 

 

 

450,-

 

450,-

4-1/S2518 Šanda

 

3-1/S881 Šanda

5-8/S4524 Šanda

 

3-1/S2202 Harašta

2-7/S2514 Kraus PK

 

5-9/S891 Šanda

5-5/S4547 Šanda

 

5-0/S2209 Harašta

190

191

192

0.1

0.1

1.0

C3-2

C4-2

C3-2

S1342

S5218

S5463

95,5

94,0

95,5

 

 

 

Šulc Vladimír

 

193

194

195

196

197

198

1.0

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

 

C2-2

S1508

S1510

S1512

S832

S833

S834

94,5

94,5

94,5

94,0

94,5

94,5/566,5

 

550,-

 

 

 

550,-

3-9/S1537 Šulc

 

2-9/S868 Šulc

1-8/S802 Šulc

 

3-9/S1539 Šulc

2-7/S1515 Kraus

 

2-7/S8100 Šulc

1-5/S824 Drlík SEK

 

2-7/S1515 Kraus

199

200

201

202

203

204

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

 

C3-2

S1503

S1504

S1506

S4511

S4513

S4514

94,0

94,5

92,5

94,5

93,5

93,0/562,0

 

 

 

550,-

 

550,-

3-9/S1537 Šulc

 

3-9/S878 Šulc

3-1/S4520Kadláček

 

3-1/S1554 Šulc

2-7/S1515 Kraus EK

 

1-8/S802 Drlík SEK

4-0/S4514 Kraus SEK

 

3-9/S1537 Šulc

205

206

207

1.0

1.0

0.1

C3-2

S1301

S1302

S1303

95,5

93,5

95,5

550,-

550,-

550,-

4-1/S1348 Vrba

 

5-1/S2130 Kozubík

2-0/S20 Kadláček

 

1-9/S2101 Kozubík

Štěpánek Jaroslav

 

208

209

0.1

0.1

C6-2

S418

S419

MVD 94,0

MVD 94,5

 

 

 

Vrba Rudolf

 

210

211

212

213

214

215

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

1.0

C4-2

 

 

C4-2

S725

S726

S727

S1354

S1353

S1351

96,0ČC

95,5

95,0

95,0

96,0ČC

95,0/572,5

450,-

450,-

450,-

450,-

450,-

450,-

4-0/S717 Opavský

 

4-0/S4521 Kraus

2-0/S2 Kadláček

 

2-1/S444 Vrba

2-1/S721 Vrba

 

5-9/S4523 Kraus

5-9/S41 Nenička PK

 

4-8/S442 Ponya

216

217

218

1.0

0.1

0.1

C3-2

S8109

S8112

S8113

95,0

95,0

95,0

450,-

450,-

450,-

1-1/S809 Šulc

 

2-1/S722 Vrba

1-8/S802 Drlík SEK

 

4-0/S717 Opavský EK

Urban Petr

 

219

220

221

222

223

224

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C1-1

 

 

C4-2

S5401

S5402

S5403

S838

S840

S841

94,0

Výl.

95,5

93,0

94,0

94,5

 

450,-

 

 

400,-

4-0/S5441 Nenička

 

2-9/84-30 Urban

2-9/S1634 Koukal

 

2-9/84-30 Urban

5-8/S5412 Nenička PK

 

4-7/83-57 Trefílek

1-8/S1615 Hřešil SEK

 

4-7/83-47 Trefílek

225

226

227

228

229

230

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-2

C5-2

C5-2

C5-2

S838

S1627

S1628

S1623

S1621

S1624

Nedod.

94,0

94,5

92,5

93,0

94,5

 

450,-

 

 

450,-

1-1/S813 Drlík

 

1-1/S1618 Urban

2-9/S1634 Koukal

 

9-9/S83-47 Urban

1-8/S802 Drlík SEK

 

2-9/S1634 Koukal

1-8/S1615 Hřešil SEK

 

4-7/83-17 Trefílek

Jerman Jakub

 

231

232

233

1.0

1,0

0.1

C4-2

S869

S870

S873

94,5

94,0

95,0

500,-

500,-

500,-

5-0/S865 Nenička

 

5-0/16-19 Jerman

2-7/S815 Drlík

 

2-9/S3710 Kraus

Šašinka Vladimír

 

234

235

236

1.0

0.1

0.1

C4-2

S4534

S4535

S4536

93,5

94,0

94,5

 

 

550,-

3-1/S4508 Kraus

 

2-8/S54 Nenička

4-0/S4513 Kraus

 

1610/RN29 Riedl

Štěpanovský Jan MCH

 

237

238

239

1.0

1.0

0.1

C4-2

16-41

16-42

16-43

95,0

94,5

94,5

400,-

450,-

12-8/16-37 Bryslivec

4-1/16-39 Jerman

5-7/S871 Hrabal

5-0/16-17 Jerman

Svoboda Vítězslav

 

240

241

242

243

244

245

246

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-2

C4-2

C1-2

C3-2

C3-2

C3-2

C3-2

S42

S43

S2601

S5424

S19

S22

S35

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

450,-

450,-

 

 

 

SLOVENSKÝ SIVOMODRÝ REX . SsRex

Krejčí Pavel MCH

 

247

248

249

250

1.0

0.1

1.0

0.1

C1-2

 

C1-2

S1701

S1704

S406

S409

94,0

94,5

95,0

93,0/376,5

 

 

450,-   500,-

3-9/S1702 Aubrechtová

1-1/S408 Drlík

1-1/S406 Drlík

2-9/S204 Drlík

3-8/S1702 Supuka PK

1-0/S402 Drlík EK

1-0/S402 Drlík EK

1-7/16-2 Beták

Fišer Josef

 

251

252

253

254

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-2

 

C3-2

S3901

S3905

S9

S13

92,5

92,5

93.5

93,0/371,5

 

 

600,-

600,-

1-0/S3901 Fišer J

1-9/S802 Fišer J

201/W291 Schulte

1-0/S3907 Fišer J

3-8/12-10 Fišer J PK

1812/Z89 Poferl

SRN

3-8/12-10 Fišer J

255

256

257

258

1.0

1.0

1.0

0.1

C2-2

 

C4-2

S3902

S3903

S30

S33

93,0

94,5

93,5

93,5/374,5

600,-

600,-

600,-

600,-

1-0/S3901 Fišer J

1-9/S802 Fišer J

201/W291 Schulte

1-9/S802 Fišer J

3-8/12-10 Fišer J

1812/Z89 Poferl

SRN

2-7/12-20 Fišer J

259

1.0

C3-2

S18

93,5

600,-

 

 

Gottschald Steffi

 

260

261

0.1

0.1

5255

5245

S339

S339

92,0

93,0

500,-

500,-

 

 

BÍLÝ ČERVENOOKÝ REX: BčoRex

Hrubeš Pavel

 

262

263

264

1.0

0.1

0.1

C6-2

S301

S302

S303

MVD 94,0

MVD 94,5

MVD 94,0

400,-

400,-

400,-

1-8/S301 Vajner

 

4-6/S112 Vajner

4-1/S301 Vajner

 

2-6/S105 Vajner

Vajner Karel MISTR KLUBU skup.“B“ -jednobarevní

 

265

266

267

268

1.0

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

C4-2

S501

S503

S622

S621

95,5

95,0

95,0

94,5/380,0

650,-

650,-

650,-

650,-

1811/F519BeischauPK

1-0/S104 Vajner

101/B621 Protchka

1-1/S504 Vajner

SRN

162/Z237 Poferl

SRN

1811/F519 Beischau

269

270

271

272

1.0

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

C4-2

S607

S608

S512

S509

95,5

94,0

94,0

96ČC/380,0

650,-

650,-

650,-

650,-

101/B621 Protschka

1-1/S504 Vajner

1811/F519BeischauPK

1-0/S104 Vajner

SRN

1811/F519Beischau PK

SRN

162/Z237 Poferl

273

274

275

276

1.0

1.0

0.1

0.1

C1-2

 

C4-2

S4

S5

S508

S510

96,0ČC

96,5 Vítěz

95,0

95,0

382,5 bodů

650,-

650,-

650,-

650,-  Mistr

5026/ZS524 Zimerman

4-0/S15 Vajner

1811/F519 BeischuPK

1-0/S104 Vajner

klubu

SRN

1811/F519 Beischau PK

SRN

162/Z237 Poferl

MODRÝ REX : Mrex

Kosek Jiří

 

277

278

1.0

1.0

C1-2

56-1

56-2

94,0

94,5

450,-

500,-

1-0/S501 Škvařil M

4-9/12-5 Fišerová

3-7/S515 Škvařil M EK

381/B725 Thalmeier

Jambura Josef ing.

 

279

280

281

282

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-2

 

C7-2

C4-2

S301

S303

S305

S302

93,5

Výl.

MVD 94,5

92,5

 

 

550,-

550,-

1-9/12-4 Fišerová

4-9/S404 Jambura

114/D76 Brase

5-1/S403 Jambura

381/B725ThalmeierPK

4-9/S402 JamburaSRN

4-9/S402 Jambura

Škvařil Martin

 

283

284

285

286

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-2

 

C3-2

S603

S605

S953

S955

95,0ČC

93,0

95,0

93,5/376,5

1000,-

 

600,-

600,-

3-9/S16 Škvařil

1-0/S505 Škvařil

3-7/S960 Škvařil

1-1/S41 Škvařil

1-8/S1 Škvařil

3-7/S515 Škvařil EK

8-6/80-29 Brožek

1-8/S1 Škvařil

287

288

289

290

1.0

1.0

1.0

0.1

C3-2

C3-2

S1-2

C3-2

S608

S609

S951

S958

95,0

95,5ČC

95,0

94,5/380,0

700,-

700,-

 

 

Semerák David

 

291

292

0.1

0.1

C4-2

17-6

17-7

94,0

94,5

500,-

500,-

2-0/S952 Nováčková

3-1/56-18 Kukla

3-9/62-3 fedorko

3-8/56-2 Kosek

Fišerová Michaela

 

293

294

295

296

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-2

12-6

12-7

12-8

12-9

93,5

92,5

94,5

94,5

650,-

600,-

600,-

4-914/B681 Klee

5-0/12-5 Fišer

SRN

4710/B681 Klee

297

298

299

1.0

1.0

0.1

C1-2

12-1

12-2

12-3

94,5

Výl.

Výl.

 

600,-

650,-

4710/B681 Klee

2-1/12-39 Fišerová

SRN

2-0/S2 Fišer

ČINČILA REX : ČiRex

Caithaml Milan Mistr klubu skup.“A“ aguti

 

300

301

302

303

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-2

 

C3-2

S1701

S1703

S1802

S1805

94,5

95,0

94,5

94,0/378,0

550,-

550,-

550,-

5-0/P1705 Caithaml

2-8/P3 Caithaml

3-0/P1801 Caithaml

1-1/P8 Caithaml

1-7/S1701 Caithaml PK

176/B621 Protschka PK

176/B621 Protschka PK

1202/F61 Köhler

304

305

306

307

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-2

 

C3-2

S901

S904

S1801

S1804

96,0 Vítěz

94,0

95,0

94,5

379,5 bodů

550,-

 

550,-

 

Mistr

3-0/P904 Caithaml

3-0/P3 Caithaml

3-0/P1801 Caithaml

1-1/P8 Caithaml

klubu

4-7/S939 Holeček Ji

2840/B341 Faul

175/B621 Protschka PK

1202/F61 Köhler

308

309

310

311

1.0

0.1

0.1

0.1

C5-2

C5-2

C5-2

C1-2

S605

S1807

S1808

S601

95,0ČC

95,5 Vítězka

93,5

94,0

550,-

550,-

550,-

550,-

 

 

Jílek Josef

 

312

313

314

315

1.0

1.0

1.0

0.1

C5-2

S406

S407

S408

S409

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

 

450,-

450,-

450,-

5-9/S408 Jílek

5-9/S1202 Jílek

8-7/S415 Jílek EK

2-4/S1203 Jílek

Chadraba Karel

 

316

317

318

319

1.0

1.0

0.1

0.1

C5-9

C5-9

C4-2

C4-2

S101

S901

S102

S103

95,0ČC

95,0

94,0

94,5

 

 

 

5-9/S101 Chadraba

7-9/S407 Chadraba

 

 

5-8/S104 Chadraba

4-8/S404 Jílek

320

321

1.0

1.0

C4-2

C4-2

S101

S1615

Nedod.

93,5

 

800,-

 

 

Hrubeš Pavel

 

322

1.0

427

B116

94,5

 

 

 

Modrá ČinČila REX: ČimRex

Hrubeš Pavel

 

323

324

325

326

1.0

1.0

0.1

0.1

C4-2

 

C6-2

C1-2

S706

S707

S505

S304

92,0

91,5

MDb 92,0

92,5

400,-

400,-

 

400,-

6-7/S703 Hrubeš

6-8/S301 Hrubeš

4-7/S301 Hrubeš

6-0/S705 Hrubeš

5-5/S701 Hrubeš

4-7/S301 Hrubeš

4-6/11-P Simandl

5-5/S702 Hrubeš

327

328

0.1

0.1

C3-2

C4-2

S704

S708

91,5

93,0ČC

400,-

400,-

 

 

ČERNÝ REX: ČRex

Přikryl Miroslav

 

329

330

331

332

333

1.0

1.0

1.0

1.0

1.0

C3-2

C5-2

C5-2

C5-2

C4-2

S202

S1

S203

S204

S513

95,0

94,5

95,5ČC

94,0

94,0

 

 

 

 

600,-

 

 

Gottschald Thomas

 

334

335

336

337

1.0

0.1

1.0

0.1

3211

3214

4224

4226

S12

 

S12

95,0

94,5

96,0ČC

96,5Vítězka

 

500,-

500,-

500,-

213/S12 Gottschald

3117/S12Gottschald

4122/S12Gottschald

216/S12 Gottschald

307/S12 Gottschald

4722/S12 Gottschald

394/S12 Gottschald

307/S12 Gottschald

HOTOTSKÝ BÍLÝ : HbRex

Jílek Josef

 

338

339

340

341

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-2

 

C4-2

S401

S402

S101

S103

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

 

400,-

400,-

4-7/S401 Jílek

3-0/S801 Jílek

1-0/59-1 Dvořák PK

5-6/S403 Jílek

2-6/S401 Jílek

5-9/S801 Jílek

1-7/59-3 Dvořák

4-7/S401 Jílek

Dvořák Vladimír

 

342

343

1.0

0.1

C1-2

59-3

59-6

Nedod.

Nedod.

 

 

 

DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNÝ REX : DSčRex

Holeček Jiří

 

344

345

346

347

1.0

0.1

0.1

0.1

C2-2

 

C3-2

S2402

S2403

S2405

S2406

95,0ČC

94,0

94,5

92,5

550,-

 

 

550,-

3-0/S2401 Holeček

2-9/S64 Holeček

3-0/S2401 Holeček

3-0/S48 Holeček

2-9/S65 Holeček

S2-8/S2406Krajčír

2-9/S65 Holeček

2922/S454 Steinert

Hozlár Bohuslav

 

348

349

350

351

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-2

 

C3-2

S401

S403

S1302

S1303

91,0

93,0

92,5

93,5/370,0

550,-

550,-

 

550,-

3-0/S46 Holeček

3-0/S912 Hozlár

5-9/S83 Hozlár

5-0/S712 Hozlár

2922/S454 Steinert

183/P82 Bourquin PK

3-7/39-4 Dobřemysl

1-8/S701 Hozlár

352

353

354

355

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-2

 

C5-2

S701

S703

S1310

S1311

91,0

94,0

Výl.

91,5

 

550,-

 

550,-

5-0/S706 Hozlár

2-0/S902 Hozlár

5-0/S54 Hozlár

3-1/S29 Hozlár

1-8/S701 Hozlár

183/P82 Bourquin PK

2-9/S85 Hozlár

3-0/S46 Holeček

356

357

358

359

1.0

1.0

0.1

0.1

C4-2

 

C5-2

S1307

S1308

S605

S606

91,5

93,5

Výl.

93,5

550,-

550,-

550,-

550,-

5-9/S83 Hozlár

3-1/S901 Hozlár

5-0/S617 Hozlár

3-1/S1315 Hozlár

3-7/39-4 Dobřemysl

3-5/S426 Fencl

5-7/S612 Kohoutek

5-9/S83 Hozlár

Jambura Josef ing.

 

360

361

362

363

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-2

 

C4-2

S1209

S1210

S22

S223

94,0

Nekl.

89,5

93,5

500,-

500,-

500,-

4-0/S76 Jambura

4-0/S804 Jambura

5-1/S34 Jambura

3-9/S71 Holeček

3-9/S21 Kohoutek

4-0/S801 Jambura

3-9/S21 Kohoutek

5672/F522 Schlange

Kohoutek Jan MISTR KLUBU skup. „C“ s kresbou

 

364

365

366

367

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-2

 

C4-2

S1207

S1208

S22

S23

94,5

94,5

94,5

95,0

378,5 bodů

550,-

550,-

550,-

 

Mistr

1-1/S3 Kohoutek

2-7/S606 Kohoutek

011/F61 Baumgarten

3-0/S18 Kohoutek

klubu

2743/F435 Fischer

5444/B847 Ross

 

3749/F522 Schlange

368

369

370

371

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-2

 

C4-2

S603

S604

S45

S46

96,0ČC

95,0ČC

Výl.

94,0

 

4-0/S608 Kohoutek

202/Z160 Renninger

011/F61 Baumgerten

2743/F435 Fischer

5444/B847 Ross

371A

0.1

C3-2

S14

95,5Vítězka

550,-

 

 

Kukla Vlastimil

 

372

373

374

1.0

0.1

1.0

C1-2

C3-2

C3-2

56-7

56-17

56-2

Výl.

94,0

92,5

450,-

450,-

450,-

 

 

Měsíček Radomír

 

375

376

377

378

1.0

0.1

1.0

0.1

C5-2

 

C5-2

S69

S70

S71

S72

95,5ČC

94,5

94,5

92,0/376,5

450,-

450,-

450,-

450,-

197/P82 Bourquin

3-1/18-18 Měsíček

5023/D239 Jasný

2-1/18-3 Měsíček

 

287/H198 Gross

 

197/P82 Bourquin

379

380

1.0

1.0

C3-2

C1-2

S35

S8

94,5

96,0 Vítěz

550,-

500,-

 

 

Steinert Rolf

 

381

382

383

384

1.0

0.1

1.0

0.1

3232

3234

4242

4245

S454

 

S454

93,5

94,5

94,5

95,0ČC/377,5

 

311/S454 Steinert

4112/S454 Steinert

5124/S454 Steinert

4120/S454 Steinert

 

Tomáš Bohumír

 

385

386

387

388

389

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C8-2

S62

S64

S65

S66

S67

MVD94,5

MVD93,5

MVD94,0

MVD94,0

Nedod.

400,-

400,-

400,-

400,-

350,-

5-1/18-39 Měsíček

9-1/S714 Tomáš

5-1/18-39 Měsíček

7-1/S712 Tomáš

5023/D239 jasný

4-8/S717 Tomáš

5023/D239 Jasný

4-8/S717 Tomáš

Sec Jiří

 

390

391

392

393

0.1

0.1

1.0

1.0

C3-2

 

C4-2

64-5

64-8

64-12

6413

94,5

93,5

93,5

93,0

 

 

 

550,-

3-1/64-7 Morávek

3-1/64-5 Sec

4-0/S72 Jambura

3-0/S914 Hozlár

3-9/S23 Kohoutek

4-0/S72 Jambura

3-9/S21 Kohoutek

1-8/P82 Bourquin

DALMATINSKÝ STRAK. MODRÝ: DSmRex

Jambura Josef ing.

 

394

395

396

397

1.0

1.0

1.0

.01

C6-2

 

C4-2

S812

?

S45

S47

MVD92,0

Nekl.

93,5ČC

93,0

500,-

 

500,-

1-1/S805 Fencl

4-0/S67 Jambura

5-9/S50 Fencl

4-0/S69 Jambura

4-9/S805Jambura PK

091/U16 Tranck PK

1-5/16-1 Smíšek

091/U16 Tranck PK

Fencl Josef

 

398

399

1.0

1.0

C3-2

S45

S39

93,0

93,0

400,-

400,-

5-0/56-26 Kukla

1-1/S802 Fencl

3-8/S620 Hozlár

4-9/S805 Jambura

Kosek Jiří

 

400

1.0

C4-2

56-1

Nedod.

450,-

 

 

DALMATINSKÝ STRAK. HAVANOVITÝ: DShaRex

Kosek Jiří

 

401

0.1

C3-2

56-2

93,5

 

 

 

DALMATINSKÝ STRAK.ČERNOŽLUTÝ REX : DSčžRex

Fencl Josef

 

402

403

1.0

0.1

C3-2

C4-2

S25

S28

92,5

93,5

400,-

400,-

 

 

Měsíček Radomír

 

404

405.

1.0

0.1

C5-2

S32

S33

94,0

95,0ČC

500,-

2124/G334Hagendorf

5-2/18-34 Měsíček

 

1024/F519 Bieschau

Kukla Vlastimil

 

406

1.0

C3-2

56-2

92,5

450,-

 

 

Harašta František

 

407

408

409

410

411

412

413

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C3-2

 

 

 

C3-2

S19

S20

S21

S22

S17

S18

S23

94,5

94,5

93,0

95,0ČC

90,5

92,5

93,0

650,-

650,-

650,-

650,-

650,-

650,-

650,-

201/V10 Buhdschuh

2-9/19-1 Zuska

 

Chadraba Karel

 

414

415

1.0

0.1

C5-2

S29

S30

93,0

Nedod.

600,-

600,-

 

 

ČESKÝ STRAKÁČ ČERNOŽLUTÝ REX : ČSčžRex

Feherová Iveta

 

416

417

418

419

1.0

1.0

0.1

0.1

C4-2

53-2

53-1

53-3

53-4

Výl.

92,0

Výl.

Výl.

 

450,-

450,-

450,-

4-6/19-3 Trojánek

5-9/53-4 Feherová

8-6/16-11 Novák

1-7/69-1 Svítil

Faber Andreas

 

420

421

0.1

0.1

5247

5248

S339

S339

92,0

Výl.

 

 

 

Žinčík Miroslav

 

422

423

424

425

426

1.0

0.1

0.1

0.1

1.0

C2-2

 

 

 

C3-2

S5

S6

S7

S8

S10

93,0

Nedod.

Nedod.

94,5ČC

92,0

 

3-9/1K Maxa

5-9/S16 Žinčík

1-4/S2 Maxa

4-6/19-3 Trojánek

RHONSKÝ Rex: RhRex

Jambura Josef ing.

 

427

428

429

430

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-2

 

C4-2

S404

S403

S1

S2

95,0ČC

93,5

93,5

94,5/376,5

 

700,-

700,-

700,-

1-8/S401 Jambura

113/C66 Arheid

115/C66 Arheid

4-1/S404 Jambura

7-7/S21 Jambura

 

 

7-7/S21 Jambura

431

432

433

434

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-2

C5-2

C5-2

S3

S7

S301

S302

94,5

92,5

93,0

94,0

550,-

550,-

550,-

550,-

115/C66 Arheid

6-1/S306 Jambura

2-8/S302 Jambura

5-9/S2 Jambura

 

2-8/S302 Jambura

6-7/S10 Jambura

4812/S7 Mey

RYS REX : RysRex sk.“D“ malá plemena

Havlíček Ludvík

 

435

436

437

438

0.1

0.1

1.0

0.1

C6-2

 

C2-2

S1212

S1210

S904

S906

Výl.

93,0

Výl.

94,0

 

 

2000,-

1-1/S1202 Havlíček

3-1/S606 Machálek

7-1/S13 Havlíček

1-1/S1201Havlíček

2-9/S1201Machálek PK

4-0/S603 Machálek PK

1-7/12-2 Pelikán PK

2-9/S1201 Machálek PK

Machálek Petr

 

439

440

441

442

1.0

0.1

0.1

1.0

C5-2

 

C4-2

C3-2

S1407

S1408

S1409

S603

94,5

93,0

94,0

94,5

 

 

350,-

350,-

4-1/S1405 Machálek

3-1/S1404Machálek

7-1/S409 Machálek

3-1/S605 Machálek

4-6/S1401 Škvařil PK

4-6/S1412 Machálek

3-0/S419 Machálek

4-0/S603 Machálek

Jerman Jakub

 

443

444

445

446

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-2

 

C4-2

S506

S507

S1415

S1417

94,0

94,5

95,0

95,5ČC/379,0

 

450,-

450,-

450,-

3-0/S503 Machálek

4-0/16-16 Jerman

4-0/16-11 Jerman

6-9/S21 Machálek

6-5/S518 Machálek

1-1/16-12 Jerman

8-8/16-12 Jerman

1-7/12-12Pelikán PK

Pelikán Vladislav    MISTR KLUBU skup. „D“ malá plemena

 

447

448

449

450

1.0

1.0

1.0

0.1

C1-2

 

C3-2

S901

S902

S211

S214

95,0

96,5Vítěz

95,0

95,0/381,5

 

600,-

600,-

1-0/S901 Pelikán

3-0/S413 Pelikán

302/B323Kirchdorf

1-1/S910 Pelikán

264/B681 Klee PK

2-8/64-4 Valach PK

SRN

2-8/64-4 Valach PK

451

452

453

454

1.0

0.1

1.0

1.0

C3-2

 

C5-2

S910

S914

S224

S225

95,5

95,0

95,5ČC

95,5ČC

381,5 bodů

600,-

600,-

600,-

600,-

Mistr

1-0/S901 Pelikán

3-0/S413 Pelikán

302/B323 Kirchdorf

1-1/S910 Pelikán

klubu

264/B681 Klee PK

2-8/64-4 Valach PK

SRN

1-0/S901 Pelikán

Škvařil Vladimír

 

455

456

457

458

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-2

 

C3-2

S1206

S1208

S801

S804

94,5

94,0

93,5

94,5/376,0

 

 

550,-

550,-

2-9/S1201Machálek

4-0/64-8 Valach

4-0/S802 Škvařil

3-1/S802 Machálek

5-6/S1 Havlíček

8-8/64-11 Valach

2-7/S2 Faltýnková

5-0/S807 Havlíček

STŘÍBŘITÝ ŽLUTÝ REX : SžRex

Hrubeš Pavel

 

459

460

461

462

1.0

0.1

0.1

0.1

C6-2

 

C6-2

S502

S503

S802

S804

91,5

92,0

92,5

Nekl.

350,-

350,-

350,-

350,-

5-1/S501 Hrubeš

6-9/S502 Hrubeš

5-1/S801 Hrubeš

5-9/S703 Hrubeš

6-9/S501 Hrubeš

5-4/S505 Hrubeš

5-7/S801 Hrubeš

5-6/S703 Hrubeš

463

0.1

C4-2

S102

Výl.

 

 

 

Semerák David

 

464

465

466

0.1

0.1

0.1

C4-2

C6-2

C7-2

17-4

17-5

17-8

94,0ČC

93,5

MVD

 

5-1/S202 Hrubeš

5-1/S703 Hrubeš

2-7/S201 Hrubeš

5-6/S703 Hrubeš

TŘÍSLOVÝ ČERNÝ REX : TčRex

Fořt Libor

 

467

468

469

470

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-2

 

C2-2

S506

S507

S402

S404

94,5

94,0

92,5

94,5/375,5

550,-

550,-

550,-

2812/T542 Müller

4-1/S7 Fořt

4-0/64-6 Valach

5-9/64-10 Žalud

SRN

5-9/64-8 Žalud PK

1-9/S405 Přikryl

3813/T423 Wolf

471

472

1.0

1.0

C2-2

S401

S403

93,5

94,5

550,-

550,-

 

 

Přikryl Petr

 

473

1.0

C5-2

S4

95,5ČC

 

 

 

TŘÍSLOVÝ MODRÝ REX : TmRex

Přikryl Petr

 

474

475

476

477

1.0

0.1

0.1

0.1

C5-2

 

C5-2

S201

S202

S9

S8

Výl.

94,5

92,5

95,0

 

 

650,-

5-0/S203 Přikryl

5-1/S8 Přikryl

5-1/S1 Přikryl

1-9/S407 Přikryl

5-4/S205 Přikryl

S3-0/S102 Cellary PK

3925/H9 Heuser PK

5-5/S6 Přikryl

KUNÍ HNĚDÝ REX : KuhRex

Suchánek Pavel

 

478

479

480

481

1.0

0.1

1.0

0.1

C7-2

 

C7-2

S713

S716

S601

S604

94,5

95,5Vítězka

95,0

94,0/379,0

350,-

350,-

350,-

350,-

98902 Bauthierel

4514/B105Schmutzer

7-8/S608 Suchánek

4-7/S202 Suchánek

Belgie

SRN

3535/RN9 Ralf

482

483

1.0

1.0

C3-2

C4-2

S9

S708

92,5

93,5

350,-

350,-

 

 

KUNÍ MODRÝ REX: KumRex

Suchánek Pavel

 

484

485

486

1.0

1.0

0.1

C7-2

S14

S15

S16

94,0

93,5

94,5ČC

 

350,-

350,-

6-8/60-6 Baierová

S4-5/S1907 Kubík

6-7/S9 Nováčková

S1-4/2P Kubík

ČernopesÍKATÝ Rex : ČpRex

Hrubeš Pavel

 

487

488

1.0

0.1

C4-2

5K

6K

93,5

92,0

 

 

 

JaponskÝ REX: JRex

Roskovec Jiří

 

489

490

491

492

1.0

0.1

0.1

0.1

C5-2

 

C5-2

3K

4K

5K

6K

94,5ČC

93,0

92,5

93,0

 

 

 

ZAKRSLÝ KASTOREX : ZCa

Holeček Jiří

 

493

494

495

496

1.0

1.0

1.0

0.1

C3-2

 

C6-2

S601

S604

S606

S602

93,0

94,0

Výl.

92,5

350,-

 

 

350,-

7-9/12-14Řepíková

3-8/S18 Holeček

7-9/12-14Řepíková

4-1/S8 Holeček

3-8/S601 Holeček

3-7/S29 Holeček

3-8/S601 Holeček

4-9/S40 Holeček

Kuklová Anna MCH

 

497

498

499

1.0

0.1

1.0

C2-2

C5-2

C2-2

56-1

56-7

56-3

92,5

Výl.

91,0

450,-

450,-

350,-

 

 

Lovečková Milena

 

500

1.0

C6-2

S6

94,5ČC

 

 

 

Krajčír Peter

 

501

502

1.0

0.1

S4-2

S601

S602

Nekl.

94,5ČC

 

 

 

ZAKRSLÝ ČINČILOVÝ REX : ZČiRex

Jílek Josef

 

503

504

505

506

1.0

1.0

0.1

0.1

C6-2

S106

S107

S108

S109

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

250,-

250,-

250,-

6-1/S115 Jílek

3-8/S5 Jílek

3-0/S117 Jílek EK

4-5/S8 Jílek

Žinčík Jakub

 

507

508

509

510

511

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-2

53-2

53-3

53-4

53-6

53-5

Výl.

Výl.

Výl.

92,0

Výl.

250,-

250,-

250,-

250,-

250,-

3-0/S202 Jílek

5-1/S103 Chadraba

3-0/S117 Jílek EK

4-5/S8 Jílek

ZAKRSLÝ ČinČilový ModrÝ REX: ZČimRex

Hrubeš Pavel

 

512

513

0.1

0.1

C7-1

S37

S36

Výl.

90,0

 

6-0/S22 Hrubeš

4-9/S2 Hrubeš

7-5/S15 Chadraba

5-8/S105 Chadraba

ZAKRSLÝ BÍLÝ ČERVENOOKÝ REX: ZbčoRex

Kozubík Milan     MISTR KLUBU skup.“E“ zakrslí

 

514

515

516

517

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-2

 

C5-2

S5

S10

S13

S14

93,0

93,0

94,0

94,5ČC

374,5 bodů

300,-

 

 

250,-

Mistr

2-1/S5 Krejčí

2-1/P019 Šíp

2-1/P015 Šíp

1-1/S3 Krejčí

klubu

1-9/S3 Drlík

203/HB23 SRN

203/HB23 SRN

1-8/S4 Krejčí

518

519

520

521

522

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C3-2

 

 

C5-2

S6

S7

S8

S12

S15

Výl.

92,0

Výl.

92,0

93,0

250,-

250,-

300,-

200,-

200,-

 

 

Krejčí Pavel MCH

 

523

1.0

C1-2

S1

95,0ČC

150,-

 

 

ZakrslÝ bÍlÝ Modrooký Rex: ZbmoRex

 

524

525

526

527

1.0

1.0

1.0

1.0

021

022

6210

6211

S7

 

S7

92,0

93,5

92,5

95,0 Vítěz

 

608/S7 Mey

407/S7 Mey

5-7/S67

5111/S7

5-7/S67

5898/D170

 

5-7/S67

ZAKRSLÝ ORANŽOVÝ REX: ZORex

Chadraba Karel

 

528

529

530

531

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-2

C5-2

C5-2

S1

S2

S6

S7

93,0ČC

91,0

Nedod.

Nedod.

400,-

400,-

400,-

 

 

Zakrslý Černý rex: ZčRex

Mach Pavel

 

532

533

1.0

0.1

C6-2

12-2

12-3

94,0

93,0

200,-

200,-

 

 

ZAKRSLÝ TŘíslový ČERNÝ REX: ZTčRex

Mach Pavel

 

534

1.0

C4-2

12-4

91,5

250,-

 

 

KukalováAnna MCH

 

535

1.0

C2-2

56-1

92,0

400,-

 

 

 

ZAKRSLÝ TŘÍSLOVÝ MODRÝ REX :ZTmRex

Kuklová Anna MCH

 

536

537

538

1.0

0.1

0.1

C5-2

56-1

56-3

56-5

93,0

93,5ČC

93,0

 

350,-

350,-

 

 

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNÝ REX : ZDSčRex

Kozubík Milan

 

539

540

541

542

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-2

 

C4-2

S3

S5

S12

S15

91,0

89,5

89,0

88,0/357,5

250,-

250,-

200,-

200,-

S4-9/S101 Krajčír

4-9/S17 Holeček

2882/I24 Schafer

3-1/66-2 Kozubík

686/H198 SRN

7-7/19K Srovnal

565/W165 Ducker

S4-9/S101 Krajčír

Měsíček Radomír

 

543

544

545

546

1.0

0.1

1.0

0.1

C7-2

 

C7-2

S54

S55

S57

S58

94,5ČC

93,5

93,5

92,5/374,0

400,-

400,-

 

400,-

7122/T93 Fischer

2-1/18-3Měsíčková

9-0/18-17Měsíčkov

2-0/18-3Měsíčková

 

109/18-37 Měsíčková

5951/R189 Bürling

5951/R189 Bürling

547

548

0.1

0.1

C7-2

C7-2

S53

S56

93,0

Výl.

400,-

400,-

 

 

Kohoutek Jan

 

549

550

551

0.1

0.1

0.1

C4-2

C7-2

S9

S24

S26

89,0

90,5

95,0Vítězka

250,-

 

 

Krajčír Peter

 

552

553

1.0

0.1

S5-2

S5-2

S402

S903

92,5

92,5

400,-

 

 

Lovečková Milena

 

554

1.0

S7-2

S35

93,5

 

 

 

Věříšová Ilona

 

555

1.0

C5-2

55-1

92,0

250,-

 

 

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ MODRÝ REX : ZDSmRex

Měsíčková Martina .MCH

 

556

557

1.0

1.0

C3-2

C5-2

18-5

18-16

Nekl.

89,5

400,-

400,-

 

 

 

DODATEK:

DALMATINSKÝ STRAKÁČ černožlutý Rex:

Měsíček Radomír

 

558

1.0

C3-2

S7

94,0

 

 

 

 Seznam vystavovatelů:

Bartoschek Jan         56301 Lanškroun 32              723479848          Baier Jiří             54404 Žíreč 39                  731422884       Caithaml Milan         26762 Komárov                   311573065          Drlík Antonín          66403 Podolí u Brna 111         739139126            Dvořák Vladimír        56971 Pomezí 257                                 Fehérová Iveta         53701 Lány10,Chrudim            777222455              Fencl Josef            53315 Hlavečník 4               736443546             Fišerová Michaela MCH  26762 Komárov 5617                                 Fišer Josef            26762 Komárov 5617              724506522           Fořt Libor             53833 Trojovice 32              603899819        Harašta František      62000 Brněn.Ivanovice 9         545229656       Havlíček Ludvík        69701 Sobůlky 230               604905842        Holeček Jaroslav       33204 Losiná 176                725912363        Holeček Jiří           33204 Losiná 176                724102446         Hozlár Bohuslav        53842 Ronov n/Doubr.401         775907919         Hrabal Miloslav        78386 Dlouhá Loučka 15          724282084         Hrubeš Pavel           28126 Týnec n/Lab. 484          321781054         Hurtík Josef           39901 Milevsko 770              382522895       Chadraba Karel         23144 Mančice 22,Zásmuky        607189374        Jambura Josef ing      39701 Dolní Novosedly 5         736532382          Janek Josef            53862 Dvakačovice 46            469692158         Jerman Jakub           27732 Libice 21,Byšice          732460887          Jílek Josef            56965 Budislav 28               461638261       Kadláček František     78332 Náklo-Mezice 83           776764800           Kára Eduard            41761 Bystřany 150              606175121       Kohoutek Jan           68501 Bučovice 182              739628558         Koukal Josef           78325 Hvozdečko 34,Bouzov       585346442          Kosek Jiří             53313 Polní 352,Řečany n/L      607989206        Kozubík Milan          76312 Vizovice 185              776720830          Kraus Jaroslav ing     28937 Loučeň 200                732569944          Krejčí Pavel MCH       66403 Podolí u Brna 111         739139126           Kuta ladislav          26762 Komárov 413               776798862        Kuklová Anna MCH       53315 Hlavečník 1               725352300          Kukla Vlastimil        53315 Hlavečník 1               725180685       Lovečková Milena       51601 Peklo 105,Rychnov n/Kn    777100451           Mach Pavel             26801 Tlustice 130              604454549       Machálek Petr          66449 Ostopovice 13                            Měsíčková Martina MCH  28924 Milovice 562              724586112        Měsíček Radomír        28924 Milovice 562              724586112         Nedbal František       78314 Bohuňovice 289            721541088        Nenička František      69641 Skoronice 155             739754063        Novotný Josef MCH      69641 Skoronice 22              731380385        Opavský Josef          69601 Rohatec 3                 737861384        Pelikán Ladislav       26762 Komárov 75                737704388        Přikryl Miroslav       66403 Podolí u Brna 367         732221659        Přikryl Petr           76701 Kroměříž 5114             737859159          Pónya Tomáš            28916 Přerov n/Lab.321          739810221        Růžička Václav         78344 Náměšť na Hané 484        582378333       Roskovec Jiří          33026 Tlučná 798                603512366            Sec Jiří               66444 Svadilov47,Ořechov u B.   733178579        Semerák David          29301 Plazy 72                  777158629       Suchánek Pavel         69667 Radějov 160               737665691        Svoboda Vítězslav      14300 Boješická 61,Praha 4      723727870          Šanda Jiří ing         50601 U trati 905,Jičín         724008224        Šašinka Vladimír       68604 Kunovice 1288             608624952        Škvařil Martin         66482 Říčany u Brna 193         604110138         Škvařil Vladimír       66482 Říčany u Brna 193         603804674       Štěpánek Jaroslav      68401 Slavkov u B. 1157         605870055     Štěpanovský Jan MCH    27732 Byšice 32                 606924112           Šulc Vladimír          53861 Kočí 163                  607527561          Urban Petr             78983 Palonín 102               731785127          Vajner Karel           26762 Komárov 241               602341579        Věříšová Ilona         54901 Slavětín n/Met.18         491475476           Vrba Rudolf            78814 Rapotín 291               728755449          Tomáš Bohumír          50345 Jeníkovice 100            723938848         Žinčík Jakub MCH       53701 Chrudim 604               722141919          Žinčík Miroslav        53861 Kočí 175                  728386553

Zahraniční vystavovatelé: SK

Krajčír Peter         90845 Gbely 992             +421904530231

SRN

Faber Andreas        D09241 Mühlau Leipziger 4    +493722/91842      Gottschald Thomas    D09241 Mühlau August 12     +49173/7875918      Gottschald Steffi    D09241 Mühlau August 12                                Mey Jürgen           D09456 Annaberg 3            +4937/3324208        Steinert Rolf        D04654 Frohburg 19           +4934/3854023

 

 

 

 

 

 
TOPlist