Založit webové stránky nebo eShop
 

Rex klub ČR - klub chovatelů Ca a barev. rexů

47.Spec.výstav 2017

Vítejte na stránce rexklub.websnadno.cz v sekci 47.Spec.výstava 2017

 

 KASTOREX: Ca

Čís.kl.

1.0

0.1

tet

LU

tetov

PU

Body/

kolekce

Prod

cena

Otec králíka

matka králíka

Otec otce

otec matky

Bartoschek Jan

1.

2.

3.

1.0

0.1

0.1

C2-6

61-2

61-3

61-6

94,5

94,5

94,5

500,-

500,-

800,-

1-3/S2501Drlík

1-5/S5206 Drlík

3-1/S2506 Kuta

2-4/S5206 Drlík

Fencl Josef

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C1-6

C2-6

C1-6

C4-6

S2101

S803

S2106

S14

S15

S16

94,0

94,0 DSm

95,0

95,0

94,5

95,5

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

500,-

5-5/S2118 Kozubík

2-5/S5215Fencl

 

 

2-5/S16 Baier

4-5/S6 Fencl

4-9/S5434 Podolský

2-4/S5205 Drlík

 

 

3.3.3/S7 Mey PK

2-4/S78 Vrba

Růžička Václav

10.

11.

12.

1.0

0.1

0.1

C3-6

S5216

S5217

S5218

91,0

92,5

94,5

450,-

450,-

450,-

1-5/S5203 Drlík

4-4/S4581 Kraus

2-4/S5206 Drlík

4-1/16-23 Brislivec ŠPK

Drlík Antonín

13.

14.

15.

16.

17.

18.

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C5-6

 

 

C2-6

S844

S845

S847

S2507

S2508

S2511

96,5 III.

95,0

95,0

95,0

94,0

96,0EM

371,5b.

 

 

 

500,-

500,-

500,-

4-3/S850 Drlík

2-4/S5209Drlík

 

1-3/S2503Drlík

4-5/S1523Drlík

2-1/S848 Drlík SE,R

2-3/S5220 Kraus EK

3-1/S2506 Kuta

5-2/S1536 Drlík

19.

20.

1.0

0.1

C1-6

S5201

S5205

97,0vítěz

95,5

500,-

500,-

2-4/S5206Drlík SEK

2-4/S1503Drlík

2-3/S5220 Kraus EK

5-2/S1536 Drlík

Navrátil Filip

21.

22.

0.1

0.1

C4-6

80-2

80-3

95,0

94,5

 

 

 

Harašta František

23.

24.

25.

26.

27.

28.

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-6

C3-6

???

C4-6

S2204

S2205

S2206

S4302

S4305

S4306

94,5

95,0

nekl.

94,0

95,0

94,0

 

 

 

550,-

550,-

550,-

2-4/S2205 Harašta

5536/S208Linner

 

5-3/S44 Harašta

3-5/S65 Harašta

2-0/S2201 Harašta PK

SRN

 

4-1/S51 Harašta

2412/B152 Hofmann

29.

30.

31.

32.

33.

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C3-6

 

C3-6

C3-6

S2010

S2012

S2202

S4602

S4603

95,0

94,5

96,0EM

95,5

94,5

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

15/S2007Harašta

4-5/S70 Harašta

 

3-5/S63 Harašta

2-3/S15 Harašta

2-4/S2001 Harašta

5-3/S44 Harašta

 

2412/B152 Hofmann

2224/F54 Müller

Kraus Jaroslav ing.

34.

35.

36.

37.

38

39.

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

0.1

C2-6

 

 

C3-6

S1345

S1344

S1342

S5228

S5229

S5230

95,0

95,0

95,O

94,5

93,5

95,0/568,0

 

550,-

 

550,-

5-3/S1352 Kraus

54/S2537Drlík

 

3-2/S5218 Nenička

4-5/S108Kraus

2-2/S1345 Kraus SE

13/S2503Drlík

 

2-4/S5212 Kraus SEK

2-4/17-28 Studničný

40.

41.

42.

43.

44.

45.

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

1.0

C3-6

 

 

C4-6

S4549

S4550

S4551

S5235

S5233

S5232

95,0

95,0

96,5 II.

96,5 III.

95,0

94,0

 

 

 

 

550,-550,-

3-5/S4555Kraus

3-5/S403Kraus

 

3-5/S5218 Nenička

5-5/S4561 Kraus

4-1/16-23 Bryslivec SPK

2-4/17-28 Studničný

 

2-4/S5212 Kraus

4-1/16-23 Bryslivec SPK

46.

47.

48.

49.

50.

51.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-6

 

 

C5-6

S895

S896

S899

S1545

S1546

S1547

95,5

výl.

93,0

95,0

95,5

94,5

 

550,-

 

550,-550,-

3-4/S816 Pónya

4-3/S921Nedbal

 

3-5/S1550Vrba

3-6/S4558Kraus

5-2/SS893 Pónya SEK

5-1/S910 Opavský

 

14/S1502Drlík

4-1/16-23 Bryslivec S PK

52.

53.

54.

55.

56.

57.

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

1.0

C5-6

C2-6

C5-6

 

C5-6

S4552

S61

S4555

S1346

S1347

S1348

94,0

96,0 ČC

94,5

95,0

94,5

94,5

 

550,-

 

550,-

550,-

3-5/S4555 Kraus

4-5/S860 Kraus

 

53/S1352Kraus

4-5/S108Kraus

4-1/16-23 Bryslivec S PK

3-4/S816 Pónya

2-2/S1345 Kraus SEK

2-4/17-28 Studničný

58.

59.

60.

61.

62.

63.

64.

0.1

1.0

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

C3-6

 

 

C3-6

 

C5-6

S66

S65

S64

S920

S919

S918

S1555

95,5

95,5

95,0

95,5

94,5

94,5/570,0

96.0 EM

550,-

500,-

500,-

 

500,-

550,-

3-5/S92 Kraus

3-5/S853 Kraus

 

3-4/S908 Nedbal

4-5/S860 Kraus

2-4/S69 Kraus SEK

3-4/S816 Pónya

 

3-3/S910 Opavský EKR

3-4/S816 Pónya

Vymazal Petr

65.

66.

67.

1.0

1.0

0.1

C4-6

73-11

73-12

73-13

93,5

93,0

94,5

450,-

450,-

450,-

5-5/S1352 Kraus

3-4/S2802 Harašta

5-3/S1352 Kraus

2224/F54 Müller

Kulíšek Milan

68.

69.

70.

71.

72.

73.

1.0

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

C4-6

 

 

C2-6

18-10

18-12

18-13

18-1

18-2

18-3

96,0 ČC

93,0

94,0

95,0

94,0

92,5

450,-

450,-

450

450,-

2-5/17-5 Studničný

2-5/16-21 Štěpanovský

 

2-5/17-5 Studničný

2-5/16-21 Štěpanovský

3429/T8 Bolego

3-4/16-8 Bryslivec

 

3429/T8 Bolego

3-4/16-8 Bryslivec

Kadláček František

74.

75.

76.

77.

78.

79.

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C2-6

 

 

C2-6

S1703

 

S1705

S5210

S5211

S5214

95,5

ned.

94,5

96,0 ČC

93,5

93,5

 

 

 

450,-

450,-

450,-

1-4/S3 Opavský

1-5/S5210 Kadláček

 

5-3/S5228 Šanda

4-2/S3724 Kadláček

4-0/S49 Harašta PK

5-3/S5228 Šanda

 

4-1/S5221 Šanda

1-1/S3716 Drlík

Kuta Ladislav

80.

81.

82.

83.

84.

85.

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C3-6

 

 

C3-6

S29

S31

S34

S2521

S2522

S2524

96,5 II.

95,0

95,5

94,0

93,5

93,0/567,5

 

 

550,-

550,-

550,-

550,-

2412/B152 Hofmann

1-5/S2126 Kuta

 

1-2/S2502 Kuta

4-5/S4710 Holeček

SRN

4-3/S2125 Kára

 

2-0/S2502 Kuta

4-3/S4701 Holeček

86.

87.

88.

89.

90.

91.

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-6

 

 

C2-6

S2002

S2004

S2005

S2517

S2518

S2520

94,5

93,0

94,5

94,5

94,5

94,0/565

550,-

550,-

550,-

550,-

 

550,-

2-4/S2002 Harašta

2-3/S10 Harašta

 

1-2/S2502 Kuta

3-4/S2806 Harašta

5-2/S2011 Harašta

2224/F54 Müller

 

2-0/S2502 Kuta

2224/F54 Müller

92.

93.

1.0

1.0

C3-6

C2-6

S2523

S2519

Výl.

95,0

550,-550,-

 

 

Kozubík Milan

94.

95.

96.

97.

98.

99.

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-6

 

 

C4-6

S2109

S2110

S2112

S1613

S1616

S1617

92,5

95,0

93,5

93,0

94,5

94,5/563,0

500,-

500,-

500,-

500,-

 

500,-

34/S2112Kozubík

S3-5/30-15 Kopecký Š SK

2-4/S1640 HrabalVCH

5-5/S2140 Kozubík

 

4-2/S2110 Kozubík PK

S3-3/30-18 Kopecký

2-1/S1640Hrabal EK

34/S2102Kozubík

 

100

101

102

0.1

0.1

0.1

 

S904

S906

S905

93,5

94,5

93,5

500,-

 

500,-

4-5/S908 Opavský

1-5/S2124 Kuta

VCH

3-3/S910 Nedbal EK

4-3/S2125 Kára

Baier Jiří

103

104

0.1

0.1

C4-6

S871

S872

93,5

92,0

450,-

450,-

4-3/S837Baier

2-5/S5216Fencl

4-9/S895 Baier

2-4/S5205 Drlík

105

106

107

0.1

0.1

0.1

C4-6

S1205

S1207

S1208

94,5

94,0

92,0

450,-

450,-

450,-

4-2/S1210Baier

2-4/S31 Baier

4-9/S1208 Baier SEK

333/S7 Mey PK

108

109

 

C4-6

S46

S48

92,5

94,5

.450,-

2-4/S29 Baier

4-5/S1540 Harašta

333/S7 Mey PK

2-4/S1523 Novotný

Nenička František

110

111

112

113

114

115

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-6

 

 

C5-6

S878

S880

S881

S5220

S5221

S5222

95,5

94,0

94,0

95,0

95,0

95,5/569,0

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

550,-

5-4/S886 Nenička

2-2/S1329 Nenička

 

4-3/S5229 Nenička

4-4/S54 Nenička

5-3/S886Nenička

2-1/S1326 Koukal

 

2-4/S5215 Kraus

4-0/S49 Harašta

Neugebaurová Jana MVDr

116

117

118

119

120

121

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C2-6

 

 

C2-6

S858

S859

S860

S861

S862

S863

95,0

95,5

95,5

96,0 ČC

94,0

výl.

500,-

600,-

550,-

500,-

550,-

550,-

2-5/S828 Drlík

4-5/S910 OpavskýEM

VCH

5-4/S866 Nenička

3-4/67-27Neugebaur.

4-3/S850 Drlík SEK

3-3/S910 Opavský EK

 

5-3/S854 Nenička

4-3/S1511 Opavský

Urban Petr

122

123

124

125

126

127

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C2-6

 

 

C4-6

S4501

S4502

S4504

S1620

S1621

S1622

93,0

94,5

93,0

95,0

93,0

94,0/562,5

550,-

550,-

550,-

500,-

500,-

3-5/S4554 Kraus

3-5/S13 Urban

 

3-5/80-5 Bílý

2-4/S4523 Urban

4-1/16-23 Bryslivec S PK

4440/B800 Dietl

 

3-2/70-24 Táborský

5-3/S4542 Kraus

128

129

130

131

132

133

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C1-6

 

 

C5-6

S1

S3

S5

S2513

S2516

S2515

96,0 ČC

95,5

95,0

96,0 ČC

94,5

96,0 EM

573,0

550,-

 

4440/B800 Dietl

2-4/S4523 Urban

 

1-3/S2502 Drlík

1-5/S4505 Urban

SRN

5-3/S4542 Kraus

 

3-1/S2506 Kuta

5-3/S4542 Kraus

134

135

136

137

138

139

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-6

C3-6

C5-6

C2-6

S2526

S4535

S2529

S1620

S1621

S1627

94,0

95,5

93,5

95,5

93,5

95,0/567,0

500,-

500,-

500,-

 

500,-

500,-

1-3/S2502 Drlík

4-5/S46 Urban

 

3-5/S1602 Urban

1-5/S2507 Urban

3-1/S2506 Kuta

4440/B800 Dietl

 

4-3/S1611 Urban PK

1-3/S2502 Drlík

 

140

141

142

143

144

145

1.0

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C3-6

 

 

C3-6

S5440

S5441

S5443

S4534

S4537

S4538

Výl.

93,5

95,0

95,0

95,0

94,5

 

500,-

500,-

 

500,-

3-2/S5464 Šanda

3-4/S2116 Kozubík

 

3-5/S4554 Kraus

4-5/S5442 Urban

3-1/S5464 Harašta SEK

4-2/S2110 Kozubík

 

4-1/16-23 Bryslivec S PK

3-2/SS5464 Šanda

146

147

1.0

0.1

C4-6

C5-6

S2512

S1630

94,5

94,5

500,-

 

 

 

Opavský Josef    MISTR KLUBU Ca

148

149

150

151

152

153

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C1-6

 

 

C2-6

S701

S702

S703

S5404

S5405

S5406

MISTR

96,0 ČC

97,0vítěz

95,0

95,0

95,5

94,5

573,0bodů

 

650,-

 

550,-

550,-

550,-

40/S717OpavskýSEK

1-4/S6 Opavský

 

42/S5407Opavský

VCH

25/S1309Opavský

3-8/S740 Opavský SEK

4-0/S49 Harašta

3-8/S5492 Harašta SEK

2-1/S1626 Koukal ŠSEK

Pónya Tomáš

154

155

156

157

158

159

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C3-6

 

 

C4-6

S808

S810

S811

S5453

S5454

S5455

95,5

96,0 ČC

95,0

94,5

95,0

94,5/570,-

 

550,-

 

5-2/S893 Pónya

5-4/S2412 Kraus

 

3-5/S5432 Pónya

153/S485 Dathe

2-1/S849 Drlík EK

5-3/S51 Kraus

 

5-4/S5454 Pónya SEK

SRN

160

161

162

163

164

165

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

C4-6

 

 

C4-6

S864

S865

S867

S1322

S1323

S1325

95,0

95,0

95,5

94,0

96,0 ČC

95,5/571,0

550,-

 

550,-

550,-

 

5-2/S893 Pónya

4-5/17-36 Studničný

 

S05/S1306Britaňák

5-4/S880 Pónya

2-1/S849 Drlík EK

4-4/S4575 Kraus

 

S2-3/S1314Britaňák

5-2/S893 Pónya

166

167

168

1.0

1.0

0.1

C1-6

 

C2-6

S5412

S5413

S5423

Výl.

96,0 ČC

94,0

 

 

 

Vrba Rudolf

169

170

171

172

173

174

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

C2-6

 

 

C2-6

S1556

S1557

S1560

S5241

S5242

S5245

94,0

94,5

95,0

94,5

94,0

96 EM

568,0

500,-

500,-

500,-

500,-500,-

1-4/S1502 Drlík

2-4/S927 Vrba

 

1-5/S5202 Drlík

3-5/S1545 Vrba

5-2/S1536 Drlík

4-3/S903 Opavský

 

2-4/S5206 nDrlík

1-4/S1502 Drlík

175

176

177

178

179

180

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C4-6

 

 

C5-6

S1562

S1565

S1566

S923

S925

S926

94,0

95,0

94,5

95,0

93,5

94,5/566,5

500,-

500,-

500,-

 

 

500,-

1-4/S1502 Drlík

2-4/S81 Vrba

 

4-3/S903 Opavský

4-4/S2528 Drlík

5-2/S1536 Drlík

4220/H323 Lang

 

5-8/S928 Opavský EK

1-3/S2501 Drlík

P– Plemenná kniha SE–Super elitní kniha EM-Elitní matka

E-Elitní kniha Š-Šampion VCH – výběrový chov

R – Remešův memoriál D – Drahotušského memoriál

Šašinka Vladimír

181

182

183

184

185

186

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

0.1

C5-6

 

 

C5-6

S907

S408

67-1

S884

S885

S886

93,0

94,5

94,0

94,0

93,5

94,0

 

450,-

 

 

 

500,-

5-5/S409 Opavský

2-5/S1308 Opavský

 

2-5/S829 Drlík

6-5/S2145 Šašinka

3-0/S427 Koukal

2-1/S1326 Koukal

 

4-3/S850 Drlík SEK

5-4/S2132 Nedbal

Žák Martin

187

188

189

190

191

192

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

C2-6

 

 

C3-6

S2907

S2910

S2911

S828

S829

S830

93,5

95,0

94,5

94,0

95,5

94,5/

 

600,-

 

 

 

600,-

2-4/S69 Kraus

1-5/11-1 Žák

 

2-5/11-4 Žák

4-5/11-8 Žák

2-3/S33 Kraus

3-3/S859 Šanda

 

3-3/S859 Šanda

2-4/S69 Kraus

193

194

195

196

1.0

1.0

0.1

1.0

C3-6

 

 

C3-6

S827

S831

S833

S832

95,0

95,5

94,0

95,5

600,-

600,-

600,-

600,-

2-5/11-4 Žák

4-5/11-8 Žák

3-3/S859 Šanda

2-4/S69 Kraus

Janovská Kateřina MCH

197

198

199

200

201

202

203

204

205

206

207

208

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

0.1

C2-6

 

 

C2-6

 

 

C4-6

 

 

C5-6

C4-6

C4-6

12-22

12-23

12-26

12-24

12-25

12-27

12-32

12-33

12-35

12-37

12-34

12-36

95,5

94,5

95,0

285,0 P1

95,5

94,5

95,5

94,0

95,0

95,5

94,5

94,0

690,-

 

 

690,-

690,-

690,-

650,-

650,-

650,-

650,-

650,-

650,-

3-5/S1604 Urban

1-5/12-18 Záhořík

 

4-3/S1604 Urban

1-5/12-38 Záhořík

 

2-4/S78 Vrba

2-5/12-45 Záhořík

 

 

4-3/S1619 Urban

1-1/12-48 Záhořík

 

4-3/S1611 Urban PK

1-1/12-48 Záhořík

 

4220/H323 Lang

3-4/17-23 Studničný

 

94,0Mey Jürgen

209

210

211

1.0

1.0

0.1

3631

3632

369

S7

S7

S7

94,5

95,0

94,0

 

 

 

Svoboda Vítězslav

212

213

214

215

216

217

218

219

1.0

1.0

0.1

0:1

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-6

C1-6

S2-6

C3-6

C4-6

 

C12-5

C1-6

S1501

S1803

S710

S1510

S1511

S1513

S128

S4801

Nedod.

93,0 Čirex

výl.ZOrrex

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

 

500,-

 

500,-

500,-

 

3-5/S1550 Vrba

4-4/S5436 Svoboda

1-4/S1502 Drlík

3-2/S5424 Kára

Bareš Jiří

220

221

222

223

224

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

C4-6

 

 

C4-6

C8-5

62-9

62-11

62-12

62-10

62-31

91,5

92,0

Nedod.

92,0

93,0

450,-

450,-

450,-

450,-

500,-

3-4/62-17 Bílková

2-2/66-2 Bílková

4-3/80-25 Knehl

9-0/S4827 Bílková

Kobosil Patrik

225

226

227

228

229

230

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

0.1

C2-6

 

 

C12-5

60-1

60-2

60-3

60-11

60-12

60-14

93,0

90,0

93,0

91,5

výl.

92,0

 

 

 

Machálek Petr

231

0.1

C2-6

S4556

95

 

 

 

Nývlt Lukáš

232

233

234

235

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-6

 

S4528

S4529

S4530

S4531

Nedod.

93,0

Nekl.

Výl.

 

 

400,-

400,-

5-5/S4559 Kraus

5-5/60-10 Nývlt

4-1/16-23 Bryslivec SPK

4-2/S1210 Baier SEK

Celláry Richard

236

237

238

239

240

241

242

243

244

245

246

247

248

1.0

0.1

0.1

1.0

0.1

0.1

1.0

1.0

0.1

1.0

1.0

0.1

0.1

S3-9

 

 

S2-6

 

 

S2-6

 

 

S3-6

 

 

14-9

14-11

14-12

14-4

14-5

14-7

14-1

14-3

14-6

14-21

1413

14-10

1423

Nedod.

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

Nedod

450,-

450,-

500,-

450,-

500,-

450,-

500,-

450,-

450,-

450,-

450,-

450,-

450,-

2-5/S902 Běhalová

4-5/S1321 Běhalová

 

S4-5/14-23Celláry.P.

S3-5/14-14Celláry P.

 

S4-5/14-23 Celláry

S3-5/14-14 Celláry

 

1-4/S901 Opavský SEK

2-1/S1326 Koukal SEK

 

1-4/S1 Opavský

5-4/S1539 Opavský

 

1-4/S1 Opavský

3-4/S1539 Opavský

 

 

 

SLOVENSKÝ SIVOMODRÝ REX . SsRex

Fišer Josef

249

250

251

252

1.0

0.1

0.1

0.1

C1-6

 

C3-6

S1501

S1503

S902

S903

94,5

93,5

95,5

94,5/378,0

 

700,-

 

700,-

2-4/S1503 Fišer

2-4/S305 Fišer

3-5/S22 Husák

4-5/S3902 Fišer

S5-2/S1523 TomašovPK

1-2/S8 Fišer

139/B949 Reihard PK

2-2/S3901 Fišer

253

254

255

256

0.1

1.0

1.0

1.0

C4-6

 

C3-6

S1507

S1506

S905

S906

95,5vítěz„A“

94,0

94,5

94,0/378,0

700,-

550,-

700,-

700,-

2-4/S1503 Fišer

2-4/S305 Fišer

3-5/S22 Husák

1-9/S802 Fišer

S5-2/S1523 TomašovPK

1-2/S8 Fišer

139/B949 Reihard PK

2-2/S3901 Fišer

257

1.O

C3-6

S907

94

 

 

 

Husák Pavel

258

259

260

261

1.0

1.0

0.1

0.1

C3-6

 

C5-6

S3307

S3308

S3321

S3322

95,0

95,0

94,5

94,5

600,-

600,-

550,-

550,-

S3-5/S3301 Tomašov

4-5/71-6 Husák

S3-5/S3301 Tomašov

2-5/S4 Husák

1-4/71-3 Husák

139/B949 Reinhard PK

1-4/71-3 Husák

139/B949 Reinhard PK

262

263

264

0.1

0.1

0.1

C4-6

C5-6

C5-6

S3317

S922

S923

93,0

95,5 ČC

94,5

550,-

550,-

550,-

 

 

Krejčí Pavel

265

266

267

268

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-6

 

C4-6

S401

S402

S5707

S5708

94,0

95,0

95,0

94,0/378,0

500,-

 

 

500,-

1-3/S401 Drlík

3-4/71-22 Husák

S43/S5702Adamec

1-3/S405Krejčí

1-1/S406 Drlík EK      139/B949 Reinhard PK

3810/S339Fáber

1-1/S406 Drlík

269

1.O

C4-6

S5707

Nedod.

500,o

 

 

Gottschald Stefi

270

271

1.0

0.1

168

5634

S339

94,0

94,5

 

 

 

 

BÍLÝ ČERVENOOKÝ REX: BčoRex

Husák Pavel

272

273

0.1

0.1

C4-6

71-10

71-14

93,5

96,5vítěz“B“

600,-

600,-

5-4/71-4 Husák

6-4/68-8 Caha

3-1/68-1 Caha

1-3/S1 Vajner

Kosek Jiří

274

275

276

277

1.0

0.1

1.0

0.1

C2-6

 

C4-6

S307

S310

S608

S609

92,5

94,5

93,5

96,0

600,-

600,-

600,-

650,-

3-4/S301 Kosek

1-5/S602 Kosek

1-3/S601 Vajner

1-3/56-6 Kosek

1-8/S301 Vajner PK

1-3/S601 Vajner

101/B621 Protschka

4-2/75-1 Bradáčová

 

BÍLÝ MODROOKÝ REX : BmoRex

Semerák David

278

279

280

281

1.0

1.0

1.0

0.1

C4-6

 

 

S2

S5

S6

S7

93,5

94,5

93,0

95,5ČC

 

500,-

500,-

 

322/B152 Hofmann

5420/S12Gottschal

 

SRN

SRN

Gottschald Thomas

282

283

284

285

1.0

1.0

0.1

0.1

4612

4510

163

166

S12

94,5

95,0

nekl

95,0

 

500,-500,-

138/C25 Wunsch

244/SR79 Bader

138/C25 Wunsch

2410/S12 Gottschald

 

 

 

418/S12 Gottschald

 

MODRÝ REX : MRex

Fišer Josef

286

287

288

289

1.0

1.0

1.0

0.1

C1-6

 

C1-6

S301

S304

S205

S206

93,5

94,5

93,5

94,5/376,0

700,-

700,-

700,-

700,-

3-5/S18 Fišer

1-4/S4 Fišer

1-4/S2 Fišer

143/R319Arnold

1218/B120 Grabl PK            1-2/12-1 Fišerová

1-2/12-1 Fišerová

SRN

290

291

292

293

0.1

0.1

1.0

1.0

C1-6

 

C1-6

S305

S306

S203

S204

94,5

95,0

94,0

95,0ČC

378,5

 

700.-

3-5/S18 Fišer

1-4/S4 Fišer

1-4/S2 Fišer

143/R319Arnold

1218/B120 Grabl PK            1-2/12-1 Fišerová

1-2/12-1 Fišerová

SRN

Kosek Jiří

294

295

296

297

1.0

0.1

0.1

0.1

C2-6

 

C1-6

S1

S4

S801

S802

94,0

95,0ČC

93,5

93,5/376,0

550,-

550,-

 

550,-

321/I67 Ballash

4-5/S802 Kosek

1-1/S1 Bonczek

6-3/17-12 Semerák

SRN

1-1/S1 Bonczek

222/OOE Aperlo PK

2-0/S952 Nováčková

Semerák David

298

299

1.0

0.1

C6-6

S602

S603

(94,0)

(94,5)

450,-

450,-

3-2/S608 Škvařil

S1-4/14-23 Kolaja

1-8/S1 Škvařil

1-2/S2 Bonczek

Růžička Václav

300

301

302

1.0

1.0

0.1

C3-6

C1-6

C3-6

S10

S1802

S219

Výl.

95,0

93,5

450,-

450,-

450,-

 

ČiRex

KASTOREX

 

 

 

ČINČILA REX : ČiRex

Caithaml Milan MISTR KLUBU sk.“A“ agutti

303

304

305

0.1

1.0

0.1

C36 C56 C56

S1504

S1509

S1511

94,5

94,5

95,0

550,-

550,-

550,-

 

 

306

307

308

309

1.0

1.0

0.1

0.1

C16

 

C3-6

S1801

S1802

S907

S910

94,5

95,0

95,0

95,0/379,5

650,-

650,-

550,-

550,-

1-5/S1801 Caithaml    1-5/S902 Caithaml

1-5/S905 Caithaml

1-5/S1803 Caithaml

3-0/P1801Caithaml EK            3-3/S901 Caithaml EK

3-3/S901 Caithaml EK

3-0/P1801 Caithaml EK

310

311

312

313

0.1

0.1

1.0

0.1

C3-6

 

C3-6

S1505

S1506

S905

S909

MISTR

94,0

95,0

95,5vítěz“A“

95,5

380,0bodů

550,-

550,-

650,-

237/C66Merkel

1-5/S1804 Caithaml

1-5/S905 Caithaml

1-5/S1803 Caithaml

3120/C66 Merkel PK    3-0/P1801 Caithaml EK

3-3/S901 Caithaml EK

3-0/P1801 Caithaml EK

314

315

316

317

1.0

0.1

1.0

1.0

C3-6

 

C3-6

S1502

S1507

S902

S901

94,5

95,0

95,0

95,5ČC/380,0

650,-

 

750,-

237/C66Merkel

1-5/S1804 Caithaml

1-5/S901 Caithaml

3319/C66 Merkel

3120/C66Merkel PK           3-0/P1801 Caithaml EK

3-3/S901 Caithaml EK

101/C66 Merkel

318

319

0.1

0.1

C5-6

C3-6

S1510

S908

94,0

94,0

550,-

550,-

 

 

Hejda Zbyněk

320

321

322

323

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-6

 

C4-6

S16

S17

S1524

S1526

92,5

94,0

94,0

95,0/375,0

 

234/E65 Schrattenck

3-4/22-33

1-5/S1507 Caithaml

1-5/S3 Hejda

 

3237/H8 Schulze

237/C66 Merkel

234/E65 Schratencker

324

325

326

1.0

0.1

0.1

C465

 

 

S1712

S1713

S1715

94,0

94,0

93,0

 

1-4/S1703CaithamlSE

2-4/22-14 Hejda

5-0/P1705 Caithaml EK

3237/H8 Schutze

327

328

0.1

1.0

C4-6

C5-6

S1525

S19

94,5

94,0

 

 

 

Hrubeš Pavel

329

0.1

C3-6

S402

94

.450,-

 

 

Hudec Petr Ing.

330

331

332

333

0.1

0.1

1.0

0.1

C7-6

 

C7-6

S815

S814

S816

S819

(95,5)

(94,5)

(95,0)

(93,5)

 

9-4/22-51 Hejda

4-4/53-3 Zeman

9-4/22-51 Hejda

4-4/53-4 Zeman

234/E65

3-0/P1802 Caithaml EK

234/E65

3-0/P1802 Caithaml

334

335

336

337

1.0

1.0

0.1

0.1

C7-6

S817

S818

S820

S822

(92,5)

(94,5)

(94,0)

(94,0)

 

9-4/22-51 Hejda

4-4/53-4 Zeman

234/E65

3-0/P1802 Caithaml EK

Chadraba Karel

338

339

340

341

1.0

1.0

0.1

0.1

C3-6

 

C4-6

S1806

S1807

S12

S14

93,0

95,5ČC

94,5

95,5ČC/378,5

550,-

550,-

2-3/S1801 Caithaml

5-2/S410Jílek

441/Z17Rühle

4-4/14-22 Chadraba

3-0/P1801 Caithaml EK

5-9/S408 Jílek

        441/Z17 Rühle

342

343

344

345

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-6

S1812

S1816

S1814

S1815

93,5

95,0

94,0

94,5

 

2-3/S1801 Caithaml

4-5/S104 Chadraba

3-0/P1801 Caithaml EK

5-9/S102 Chadraba

346

347

348

0.1

0.1

0.1

C4-6

 

C5-5

S1810

S1811

S105

94,0

94,0

93,0

550,-

550,-

550,-

 

 

Venhöfer Jan

349

350

351

1.0

1.0

0.1

C3-6

C3-6

C4-6

51-8

51-1

51-7

94,0

95,5

94,5

 

Či Rex

Kastorex

Kastorex

 

 

ČINČILA MODRÁ REX : ČimRex

Hrubeš Pavel

352

353

354

355

1.0

1.0

0.1

0.1

C6-5

C3-6

S403

S703

S704

S705

(93,0)

91,5

92,5

93,5

 

 

2-5/S701 Hrubeš

3-4/S507 Hrubeš

 

5-7/S708 Hrubeš

4-9/58-7 Simandl

 

ORANŽOVÝ REX: OrRex

Janečka Peter

356

357

358

359

1-0

0.1

1.0

1.0

S2-6

 

S2-6

S1706

S1708

S1601

S1602

94,5

94,5

95,0

94,5/378,5

 

700,-

700,-

700,-

S1-4/S1701 Janečka    S1-5/S1605 Janečka

S1-5/S1601 Janečka    S1-5/S1901 Janečka

127/S638 Zahn S2-3/S1605 Janečka

S3-4/S1608 Janečka

2313/S364 Wolske

360

361

362

363

1.0

1.0

0.1

0.1

S2-6

 

S2-6

S1703

S1701

S1801

S1802

95,0ČC

94,0

95,0

94,0/378,0

700,-

700,-

 

700,-

S1-4/S1701 Janečka    S1-5/S1605 Janečka

332/ST15Leitner

S5-3/S1409 Janečka

127/S638 Zahn

S2-3/S1605 Janečka     SRN

121/S638 Zahn

364

365

0.1

0.1

S3-6

S1410

S1411

Výl.

93,0

700,-

700,-

 

 

Semerák David

366

367

1.0

1.0

C7-6

 

S1408

S1414

(93,5)

(93,5)

400,-

400,-

 

 

 

HAVANA REX: HaRex

Semerák David

368

369

370

371

1.0

0:1

0.1

0.1

C4-6

S1

S3

S4

S5

94,0

94,0

94,0

94,5

550,-

550,-

550,-

550,-

S2-4/S502Benko

3-5/S3 Semerák

S6-0/S501 Benko

3228/S638 Zahn

372

373

1.0

0.1

C7-6

C4-6

S503

S8

(94,5)

95,5ČC

400,-

 

 

 

Růžička Václav

374

375

376

377

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-6

S12

S13

S14

S15

Nedod.

93,0

93,0

93,5

450,-

 

450,-

S1-2/26-1 Emrichová

4-3/S8 Růžička

Import

3-5/S1 Chadraba

 

ČERNÝ REX: Črex

Dejmek František

378

379

380

381

1.0

1.0

1.0

1.0

C4-6

68-2

68-3

68-4

68-5

Nedod.

Nedod.

Nedod.

Nedod.

 

3-4/S1 Přikryl

35/S505Přikryl

4224/S12Gottschald

6-1/S509 Přikryl

382

383

1.0

0.1

C4-6

68-9

68-10

Nedod.

Nedod.

 

 

 

Přikryl Miroslav MISTR KLUBU sk.“B“ celobarevní

384

385

386

387

1.0

0.1

0.1

0.1

C4-6

 

C4-6

S701

S703

S3

S5

MISTR

95,0

95,0

95,0

95,0ČC

380,0bodů

650,-

650,-

 

650,-

4224/S12Gottschald

4-5/S213 Přikryl

251/S12Gottschald

3-4/S2 Přikryl

4122/S12Gottschald

4-3/S202 Přikryl

143/S12 Gottschald

4224/S12Gottschald

388

389

390

391

1.0

0.1

1.0

1.0

C4-6

 

C1-6

S1

S6

S203

S201

95,0

94,5

95,0

95,0/379,5

650,-

 

 

650,-

251/S12Gottschald

34/S2Přikryl

43/S202Přikryl

34/S2Přikryl

143/S12 Gottschald

4224/S12Gottschald

5-2/S203 Přikryl

4224/S12 Gottschald

 

DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNÝ REX : DSčRex

Hejda Antonín

392

393

394

395

396

1.0

0.1

1.0

0.1

0.1

C5-6

 

C3-6

C5-6

???

S75

S76

S64

S68

S85

93,0

94,5

93,5

94,0

nekl.

550,-

550,-

550,-

550,-

445/S454Steinert

2-4/22-2Hejda A.

SRN

4-1/18-29 Měsíček

Chvojka Milan

397

398

399

1.0

0.1

1.0

C2-6

C4-6

C3-5

51-1

51-5

16-26

94,5

94,0

nekl.

 

DSčžRex

DSčžRex

DSčžRex

 

Kosek Jiří

400

0.1

C4-6

S22

94,é

.550,-

 

 

Tomáš Bohumil

401

402

403

404

1.0

1.0

0.1

0.1

C6-6

 

C1-6

S87

S88

S401

S402

(92,0)

(93,0)

95,0

92,0

 

 

500,-

500,-

5-5/17-16 Lavingrová

6-4/S1627 Tomáš

2-4/S406 Tomáš

6-4/S1627 Tomáš

102/56-32 Kukla

8-2/S65 Tomáš

1-3/38-1 Kesner

8-2/S66 Tomáš

405

406

407

1.0

1.0

0.1

C8-6

C7-6

S1618

S90

S91

Výl.

Nedod.

(93,0)

 

 

 

Kohoutek Jan

408

409

410

411

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-6

 

C5-6

S1605

S1606

S35

S36

94,5

94,5

93,0

94,0/376,0

 

5-2/S71 Měsíček

5-1/S1202 Kohoutek

3521/F507 Lösecke

3-5/S5 Kohoutek

5023/D239 Jasny PK

2743/F435 Fischer PK

SRN

2431/SR102 Brever

412

413

414

415

1.0

1.0

0.1

0.1

C3-6

 

C4-6

S2501

S2502

S39

S38

94,5

95,5ČC

95,0

nedod.

 

5330/S73Klaumünzer

3-3/S1609 Kohoutek

3221/F507 Löcke

1-5/S1602 Kohoutek

 

5-2/S71 Měsíček

 

5-2/S71 Měsíček

416

417

1.0

1.0

C1-6

C1-6

S1601

S2

95,0ČC

93,0

 

 

 

Janovská Tereza MCH DSmRex

418

419

420

421

1.0

1.0

1.0

0.1

C3-6

12-1

12-2

12-3

12-4

93,0

95,0ČC

94,0

93,5/375,5

560,-

 

560,-

520,-

1-5/37-12 Hrdina

3-5/38-8 Kesner

Čestná cena pro nečlena klubu

5415/H442 Fuchs

3-2/30-11 Trešl

 

 

Lavingrová Jana

422

423

424

1.0

0.1

1.0

C5-6

17-2

17-3

17-1

95,0 ČC

95,5 ČC

94,5

550,-

550,-

550,-

3-4/S403Měsíček

3-2/56-17Kukla

1-3/38-1Kesner

2-1/56-1 Kukla

Měsíček Radomír MISTR KLUBU sk.“C“ s kresbou

425

426

427

428

1.0

1.0

1.0

0.1

C1-6

 

C5-6

S2701

S2702

S1614

S1615

MISTR

95,0

94,5

95,0

94,5

379,0bodů

450,-

450,-

 

650,-

2471/F519 Schlange

1-5/38-5 Kesner

3-5/S1623 Měsíček

5-5/S75 Měsíček

SRN

5415/H442 Fuchs

5-1/18-39 Měsíček

2471/F519 Schlange

429

430

431

432

1.0

0.1

0.1

0.1

C5-6

 

C5-6

S1901

S1902

S1616

S1617

93,5

95,0

95,0

95,0ČC/378,5

450,-

 

 

650,-

3-5/S1901 Měsíček

8-5/S113 Měsíček

3-5/S1623 Měsíček

3-5/S46 Měsíček

2226/K10 Kauffunger

2471/F519 Schlange

5-1/18-39 Měsíček

2471/F519 Schlange

Kobosil Tomáš

433

434

435

0.1

0.1

0.1

C4-6

 

C7-6

60-47

60-46

60-51

91,5

nekl.

(92,0)

 

 

 

Krajčír Peter

436

437

438

439

0.1

0.1

1.0

0.1

S3-6

 

S3-6

S302

S303

S501

S502

93,5

94,5

92,0

93,0/373,0

 

500,-

450,-

S4-4/S301  Krajčír

54/S2404Měsíček

S5-4/S501Krajčír

53/S1206Kohoutek

1216/P92 Bouquin

22/S2402Holeček

433/B1107 Sturm

1-1/S3 Kohoutek

Schlange Holge

440

441

442

443

0.1

0.1

0.1

0.1

16113

16115

16132

1657

F519

F519

F519

F519

95,0

95,5

94,0

95,5 ČC

 

 

 

444

445

446

447

0.1

0.1

0.1

1.0

1646

16121

16288

55152

F519

F519

F519

F519

94,5

94,5

94,5

95,0

 

 

 

 

DALMATINSKÝ STRAK. MODRÝ: DSmRex

Jambura Josef ing.

448

449

450

451

0.1

0.1

1.0

1.0

C1-6

 

C3-6

S51

S50

S55

S56

90,5

výl.

91,0

92,5

500,-

500,-

500,-

500,-

144/T63 Gross

5-1/S41Jambura

4-2/S45 Jambura

4-5/S95 Jambura

 

5-9/S50 Fencl

5-9/S50 Fencl

144/T63 Gross

452

453

454

455

1.0

0.1

0.1

0.1

C3-6

 

C2-6

S10

S11

S801

S802

93,5

93,5

94,0

94,0/375,0

500,-

500,-

500,-

500,-

4-5/35-5Kesner

4-5/S803 Fencl

4-5/S801 Fencl

4-5/S14 Fencl

3-2/30-11Trešl

1-1/S804 Fencl

1-1/S804 Fencl

1-3/S5 Fencl

 

DALMATINSKÝ STRAK. HAVANOVITÝ REX : DShavRex

Fencl Josef

456

457

458

1.0

0.1

0.1

C2-6

C3-6

C2-6

S8

S13

S9

93,5

94,0

94,0 ČC

 

 

 

 

DALMATINSKÝ STRAK.ČERNOŽLUTÝ REX : DSčžRex

Harašta František

459

460

461

462

1.0

0.1

0.1

0.1

C2.6

 

C2-6

S21

S22

S25

S26

95,0

94,5

95,0

94,5/379,0

650,-

650,-

 

650,-

354/F73 Mirschei

5-3/S36 Harašta

1450/F519 Beischau

6-5/S81 Harašta

SRN

201/V10

SRN

42190/F519

463

464

465

1.0

1.0

0.1

C2-6

C3-6

 

S18

S27

S28

94,5

93,0

95,0

650,-

650,-

650,-

354/F73 Mirschei

2-5/S46 Harašta

 

SRN

1450/F519 Beischau

466

467

468

469

0.1

0.1

0.1

0.1

C4-6

 

 

C5-6

S34

S36

S35

S43

95,5

95,5 ČC

95,5 ČC

95,0

650,-

650,-

650,-

650,-

354/F73 Mirschei

5-3/S36 Harašta

SRN

1450/F519 Beischau

Měsíček Radomír

470

471

472

473

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-6

 

C5-6

S46

S47

S306

S307

95,0

94,5

94,5

94,5/378,5

650,-

 

 

650

2-3/S14 Měsíček

5-5/S209 Měsíček

5-4147/F519 Beischau

5-3/S203 Měsíček

50144/F519

3377/T542 Tobisch PK

 

3344/T542 Tobisch PK

474

475

476

477

1.0

0.1

1.0

0.1

C3-6

 

C3-6

S206

S208

S301

S302

94,0

95,0

94,5

94,5/378,0

650,-

650,-

3377/T542 Tobisch PK

5-5/S77 Měsíček

5-4147/F519 Beischau

5-3/S203 Měsíček

 

54147/S517

 

3377/T542 Tobisch

478

479

1.0

0.1

C3-6

S7

S213

94,5

95,0

 

 

 

 

ČERNÝ REX: Črex - dodatek

Hubátková Lucie

480

481

482

483

1.0

1.0

1.0

1.0

C1-6

 

C2-6

71-2

71-5

71-8

71-9

95,5vítěz“B“

94,0

95,5 ČC

94,0

600,-

600,-

600,-

600,-

3-5/S502 Přikryl M.

4-5/S211 Přikryl

3-5/S502 Přikryl

4-5/S212 Přikryl

6-1/S509 Přikryl

4-3/S202 Přikryl

6-1/S509 Přikryl

4-3/S202 Přikryl

484

485

486

487

488

0.1

0.1

0.1

0.1

0.1

C4-6

71-18

71-21

71-22

71-24

71-25

95,0

94,5

94,5

94,0

94,0

550,-

600,-

550,-

550,-

550,-

 

 

HOTOTSKÝ BÍLÝ Rex: HbRex

Schlange Holge

489

490

491

492

0.1

1.0

0.1

1.0

62799

62790

62815

62813

 

94,0

93,0

nekl.

94,5

 

 

 

493

494

495

496

0.1

1.0

0.1

0.1

6517

62412

62800

62802

 

 

94,5

95,0

94,0

95,0 ČC

OTTER

 

 

 

 

REX

 

 

497

498

499

500

1.0

1.0

1.0

1.0

62800

62804

62805

62810

 

94,5

95,5

96,0

95,5/382,0

 

 

 

Čestná cena pro nečlena klubu

 

ČESKÝ STRAKÁČ ČERNOŽLUTÝ REX : ČSčžRex

Fáber Andreas

501

502

503

504

1.0

1.0

0.1

0.1

2610

3624

6652

2619

S339

 

93,5

94,0

93,0

93,0

 

 

550,-

550,-

 

 

 

RHONSKÝ Rex: RhRex

Jambura Josef ing.

505

506

507

508

1.0

0.1

0.1

0.1

C1-6

 

C2-6

S1

S4

S602

S603

93,0

94,0

93,5

96,0vítěz“C“

376,5

550,-

550,-

4522/T96 Bahn

1-3/S602 Jambura

5-3/S603 Jambura

2-5/38-5 Kesner

SRN

115/C66 Arheidt

4-2/S4 Jambura

3418/T96 Bahn

509

510

511

512

0.1

0.1

1.0

1.0

C4-6

 

C5-6

S8

S9

S605

S606

93,5

94,0

93,5

94,0/375,0

 

 

550,-

550,-

4522/T96 Bahn

1-3/S604 Jambura

5-3/S603 Jambura

2-5/38-5 Kesner

SRN

5-3/S603 Jambura

4-2/S4 Jambura

3418/T96 Bahn

513

514

515

516

0.1

0.1

0.1

1.0

C4-6

C5-6

C5-6

C1-6

S19

S607

S401

S5

94,0

95,0 ČC

92,0

94,5

500,-

500,-

500,-

500,-

 

 

5-2/S401 Jambura

5-2/S303 Jambura

 

 

4-1/S401 Jambura

2-8/S302 Jambura

 

RYS REX : RysRex

Bukač Lubomír

517

518

519

520

1.0

1.0

0.1

0.1

C4-6

64-11

64-12

64-14

64-15

93,5

94,5

94,0

nedod.

 

2-4/S701 Škvařil

5-5/S503 Machálek

1-3/S701 Škvařil

1-1/S502 Machálek

521

522

0.1

1.0

C5-6

64-18

64-16

93,0

nedod.

 

 

 

Pelikán Vladimír MISTR KLUBU sk.“D“ malá plemena

523

524

525

526

0.1

1.0

1.0

0.1

C5-6

 

C5-6

S1306

S1305

S907

S908

MISTR

95,0

95,0

95,0

95,5ČC

380,5bodů

550,-

550,-

550,-

550,-

3213/Z297 Dieter

4-4/S914 Pelikán

4-4/S913 Pelikán

1-4/S205 Pelikán

 

1-0/S901Pelikán EK

1-0/S901 Pelikán EK

302/B323 VogelsangPK

527

528

529

530

1.0

1.0

1.0

0.1

C5-6

 

C4-6

S1301

S1302

S917

S918

95,0

95,0

95,5 ČC

94,0/379,5

550,-

550,-

550,-

550,-

3213/Z297 Dieter

4-4/S914 Pelikán

4-4/S913 Pelikán

1-4/S202 Pelikán

 

1-0/S901Pelikán EK

1-0/S901 Pelikán EK

302/B323 VogelsangPK

Machálek Petr

531

532

533

534

0.1

0.1

1.0

0.1

C1-6

 

C5-6

S502

S503

S401

S403

93,5

93,5

94,0

95,0/376,0

 

3-2/S605 Machálek

5-5/S504 Machálek

4-3/S403 Machálek

3-2/S604 Machálek

3-9/S608 MachálekPK

1-1/S502 Machálek PK

7-1/S409 Machálek

3-9/S608 Machálek

535

536

1.0

0.1

C5-6

C1-6

S1201

S502

Nedod.

Nedod.

 

 

 

Škvařil Vladimír

537

538

539

540

1.0

0.1

1.0

0.1

C4-6

 

C3-6

S701

S705

S801

S802

94,5

94,0

93,5

95,0/375,0

 

 

 

1000,-

1-2/S701 Škvařil

2-5/S1202 Škvařil

4-0/S802 Škvařil

4-3/S703 Škvařil

2-0/S701 Škvařil

1-3/S1203 Škvařil

2-4/S2 Faltýnková

1-2/S701 Škvařil

STŘÍBŘITÝ ŽLUTÝ REX : SžRex

Hrubeš Pavel

541

542

1.0

1.0

C3-6

C6-5

S901

S209

92,5

výl.

 

 

 

 

TŘÍSLOVÝ ČERNÝ REX : TčRex

Přikryl Petr

543

544

545

546

1.0

0.1

1.0

0.1

C1-6

 

C1-6

S101

S103

S416

S418

94,0

94,5

94,5

94,0/377,0

700,-

 

6-3/S101 Přikryl

5-1/S3 Přikryl

1-5/S301 Přikryl

1-5/S404 Přikryl

5-7/S101 Přikryl

329/H9 Heuser

1-4/S1 Přikryl EK

5-2/S4 Přikryl EK

547

548

1.0

0.1

C1-6

S417

S102

94,0

94,5

700,-

 

1_5/S403 Přikryl

1-5/S302 Přikryl

5-2/S4 Přikryl EK

1-4/S1 Přikryl EK

 

TŘÍSLOVÝ MODRÝ REX : TmRex

Přikryl Petr

549

550

551

552

1.0

1.0

1.0

0.1

C1-6

 

C4-6

S807

S808

S306

S308

94,0

94,0

95,0 ČC

93,5/376,5

650,-

 

 

650,-

2-3/S801 Přikryl

5-2/S8 Přikryl

1-5/S301 Přikryl

1-5/S404 Přikryl

5-2/S801 Přikryl SEK

5-1/S1 Přikryl EK

1-4/S1 Přikryl EK

5-2/S4 Přikryl EK

 

KUNÍ MODRÝ REX : KumRex

Beischau Heiko

553

554

555

556

557

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

 

2620

2624

2611

2630

 

F519

F519

F519

F519

Nedod.

96,0vítěz“D“

95,0

96,5vítěz“D“

95,0/382,5 P

 

 

 

 

Cena ředitele výstavy

 

 

ČERNOPESÍKATÝ REX: ČpRex

Hrubeš Pavel

558

559

1.0

0.1

 

1-K

2-K

92,5

nedod.

 

 

 

Hrubeš Pavel

560

561

0.1

0.1

C2-5

C5-6

S404

S103

94,0

93,0

 

ČiRex - dodatek

 

 

ZAKRSLÝ KASTOREX : ZCa

Kozubík Milan

562

563

564

565

0.1

0.1

1.0

0.1

C4.6

 

C6-6

S11

S12

S13

S15

92,0

93,5

94,0

94,0/373,5

350,-

350,-

S2-5/2P  Tomašov

6-5/52-13 Stehnová

1-3/72-7 Borýsek

6-5/52-13 Stehnová

S3-4/S102 Tomašov

5-3/72-5 Sýkorová

1218/B769 Birzer

5-3/72-5 Sýkorová

566

1.O

C3-6

S15

95,0 ČC

 

 

 

 

Peťura Zdeněk

567

568

569

570

571

1.0

1.0

1.0

0.1

0.1

C7-6

 

C7-6

 

C4-6

S43

S44

S45

S46

S19

94,0

94,0

93,5

94,0

93,0

500,-

500,-

500,-

500,-

6-3/S7 Laubová

6-3/S405 Holeček

 

4212/H17 SRN

4-1/S7 Holeček

Caithamlová Dana

572

573

0.1

0.1

C4-6

C5-6

12-2

12-9

94,5

94,5

 

 

 

Chadraba Karel

574

1.O

C4-6

S22

95,0 ČC

 

 

 

Krčál Michal

575

576

0.1

0.1

C4-6

75-4

75-2

93,5

92,5

 

 

 

 

ZAKRSLÝ BÍLÝ ČERVENOOKÝ REX: ZbčoRex

Kozubík Milan      MISTR KLUBU sk.“E“ zakrslí

577

578

579

580

1.0

0.1

1.0

1.0

C4-6

 

C2-6

S201

S206

S1

S2

MISTR

94,5

94,0

96,0vítěz“E“

95,5 ČC

380,0bodů

350,-

350,-

400,-

400,-

2-1/P015 Šíp

43/S22Kozubík

5220/Z267Lang

2-4/S6Kozubík

203/HB23Henchen

5220/Z267 Lang

4-3/S15 Kozubík EK

581

582

583

584

0.1

0.1

1.0

1.0

C2-6

C4-6

S4

S6

S203

S204

95,0

95,0

94,0

94,5/378,5

350,-

350,-

350,-

350,-

5220/Z267Lang

24/S22Kozubík

2-1/P015 Šíp

43/S22Kozubík

5220/Z267 Lang

203/HB23Henchen

5220/Z267 Lang

585

586

587

1.0

1.0

0.1

C2-6

S14

S15

S17

92,0

92,5

93,5

350,-

350,-

350,-

 

 

Stejskal Blahoslav

588

0.1

C4-6

S1902

94

 

kastorex

 

 

ZAKRSLÝ BÍLÝ MODROKÝ REX: ZbmoRex

Mey Jürgen

589

590

591

592

0.1

1.0

1.0

1.0

3511

163

5613

4410

S-7

94,5

94,0

93,5

95,0 ČC

 

 

 

 

ZAKRSLÝ ČINČILOVÝ REX : ZČiRex

Caithamlová Dana

593

594

595

596

0.1

0.1

1.0

0.1

C3-6

12-6

12-7

12-2

12-3

94,0

94,5 ČC

92,5

93,0

350,-

350,-

 

444/C17Kulczynski

3-4/12-15Caithamlo

 

 

 

311/B246 SRN

 

Chadraba Karel

597

598

599

1.0

0.1

0.1

C4-6

S106

S102

S103

92,5

nedod.

Nedod.

 

500,-

500,-

 

 

 

Laubová Ivana

600

1.O

C5-6

S207

92,5

 

 

 

 

ZAKRSLÝ RHONSKÝ REX: ZRhRex

Chadraba Karel

601

1.O

C4-6

S401

92,5

 

 

 

ZAKRSLÝ ORANŽOVÝ REX: ZOrRex

Chadraba Karel

602

1.O

C4-6

S23

93

 

 

 

Krajčír Peter

603

604

605

1.0

1.0

0.1

S2-6

S2-6

S2-6

S801

S802

S711

94,0

nekl.

94,0 ČC

400,-

 

 

 

ZAKRSLÝ TŘÍSLOVÝ ČERNÝ REX: ZTčRex

Peťura Zdeněk

606

1.O

C4-6

S16

Výl.

 

 

 

ZAKRSLÝ TŘÍSLOVÝ MODRÝ REX: ZTmRex

Gottschald Stefi

607

1.O

4619

S339

92

.350,-

 

 

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ ČERNÝ REX : ZDSčRex

Měsíček Radomír

608

609

610

611

1.0

1.0

1.0

1.0

C5-6

 

C7-6

361

S50

S51

S74

F61

95,5 ČC+CŘ

výl.

95,0 ČC

94,5

 

600,-

600,-

600,-

448/BJ942 Grosser

4526/R189 Bürling

551/B1166 Ludwig

4531/R189 Bürling

SRN

SRN

SRN

SRN

Peťura Zdeněk

612

613

614

1.0

1.0

0.1

C5-6

S33

S41

S38

93,5

92,5

95,0vítěz“E“

 

500,-

 

 

Krajčír Peter

615

616

1.0

1.0

S4-6

S0-6

S203

16-21

94,0

93,0

 

 

 

Laubová Ivana

617

618

619

0.1

0.1

1.0

C5-6

C3-6

C5-3

S71

S70

S401

94,0

91,5

91,5

 

 

 

Krajčír Peter

620

621

622

623

1.0

1.0

1.0

1.0

S4-6

 

S4-6

S201

S202

S401

S402

94,0

výl.

94,5

94,0

 

 

450,-

S2-2/S201 Krajčír

4-2/S22 Fencl

317/ZJ96 Müllet

258/N17 Dormen

4810/W610 SRN

5-7/51-1 Šíp

SRN

Rakousko

ZAKRSLÝ DALMATINSKÝ STRAKÁČ HAVANOVITÝ REX : ZDShavRex

Fencl Josef

624

625

626

627

1.0

1.0

1.0

1.0

C7-6

 

 

C3-6

S65

S67

S68

S5

93,0

93,0

93,0

93,0

400,-

400,-

400,-

400,-

9-4/S54 Fencl

5-5/S12 Fencl

5-2/S50 Fencl

201/I24 Feher

MINI REX plášťový tečkovaný černožlutý:

Fencl Josef

628

629

630

1.0

0.1

0.1

S3-5

C5-6

C3-6

6-P

S60

S8

Nekl.

Nekl.

Nekl.

500,-

600,-

 

 

VYHODNOCENÍ:

MISTŘI KLUBU pro rok 2017 47.Spec.výstava

plemeno

Skup.

linie

klece

body

chovatel

Ca

Ca

7+54

148-153

573,o

Opavský Josef

ČiRex

A-aguti

15+9

310-313

380,o

Caithaml Milan

Č Rex

B-celobar.

7+0

384-387

380,o

Přikryl Miroslav

DSčRex

C-strakáči

27+16

425-428

379,o

Měsíček Radomír

RysRex

D-malí

13+9

523-526

380,5

Pelikán Vladislav

ZbčoRex

E-zakrslí

2+0

577-580

380,o

Kozubík Milan

MISTR MISTRŮ barev.rexů

523-526

380,5

Pelikán Vladislav


 

Vítězové – Šampioni 47.Spec.výstava

plemeno

Pohl.

klec

LU/PU

Ocenění

Chovatel

Ca

.1.0

.19

1-6/S5201

97,o

Drlík Antonín

Ca

.0.1

.149

1-6/S702

97,o

Opavský Josef

Skup. A -aguti

ČiRex

.1.0

312

3-6/S905

95,5

Caithaml Milan

SsRex

.0.1

253

4-6/S1507

95,5

Fišer Josef

Skup. B -celobarevní

Č Rex

.1,0

480

1-6/S71-2

95,5

Hubátková Lucie

BčoRex

.0.1

273

4-6/71-14

96,5

Husák Pavel

Skup. C -strakáči

DSčRex

.1.0

413

3-6/S2502

96,o

Kohoutek Jan

RhRex

.0.1

508

2-6/S603

96,o

Jambura Josef ing.

Skup. D -malá plemena

KumRex

.1.0

554

2.6.20/F519

96,o

Beischau Heiko D

KumRex

.0.1

556

2.6.11/F519

96,5

Beischau Heiko D

Skup. E -zakrslí

ZbčoRex

.1.0

579

2-6/S1

96,o

Kozubík Milan

ZDSčRex

.0.1

614

5-6/S38

95,o

Peťura Zdeněk

Vítězové MEMORIÁLŮ:

 

memoriál

plemeno

LU

PU

chovatel

Hodnoc. nad 90b./původ

Šamp.plem

Ca

C5-2

S893

Pónya Tomáš

6/32b. po Drlík 2-1/S849

Šamp.matek

Ca

C2-4

S4523

Urban Petr

2/28,5b. po Kraus 5-3/S4542

Remešův

Ca

C4-0

S717

Opavský Josef

18b. po Opavský 3-8/S740

Křivského

Ca

C4-5

S910

Neugebaurová J.MVDr

16b. po Opavský 3-3/S910

Drahotušský

ČiRex

C1-5

S905

Caithaml Milan

21b. po Caithaml 3-3/S901

Horákův

Ca

C2-6

S860

Neugebaurová J.MVDr

B5

Horákův

ČRex

C4-6

S1

Přikryl Mir.

B5

Pauchův

Ca

C4-6

S5233

Kraus Jar.

A4C5Z5M5E5Pb5Ph5H5T5K5

Pauchův

ČiRex

C3-6

S1507

Caithaml Milan

A5B5C5M5E5P5U5H5T5L5X5

Podolského

Ca (5+6)

C2-6

S860

Neugebaurová J.MVDr

19,0+10,0b.

 

 

Udělené Čestné ceny a Poháry uvedeny v ocenění Katalogu.
 

Seznam vystavovatelů:

.Bartoschek Jan            56301  Lanškroun 32                                                      723479848

.Baier Jiří                     54404  Žíreč 39,Dvůr Králové n.Lab.                             731422884

Bareš Jiří ing.               67974  Moravská strana 156, Olešnice                            777315269

Bukač Luboš                66444  Jeřábkova 24, Ořechov                                         728483221

Caithaml Milan            26762  9.Května 341, Komárov                                        773280200

Caithamlová Dana        26762 9.Května 341,Komárov                                         739077463

Drlík Antonín               66403  Podolí u Brna 111                                                 607085482

Dejmek František         38001  Červený Hrádek 46, Dačice                                 725841833

Fencl Josef                  53315  Hlavečník 4                                                         736443546

Fišer Josef                   26762  Komárov 517                                                       724506522

Harašta František         62000  Brněnské.Ivanovice 9                                          704019175

Hejda Antonín             26901  Komenského nám.1201,Rakovník                          723534362

Hejda Zbyněk              26901  Na Sekyře 152,Rakovník                                       605291669

Hrubeš Pavel               28126  Bezručova 484,Týnec n/Lab.                                 776784487

Hubátková Lucie          67556  Dukovany 5                                                          605801036

Hudec Petr ing.            53901  Za drahozu 1115, Hlinsko v Č.                               731469917

Husák Pavel ml.           67526  Bukovany 165                                                       739992542

Chadraba Karel            23144  Mančice 22,Zásmuky                                            607189374

Chvojka Milan              58301  Cibotín 19, Chotěboř                                             776646345

Jambura Josef ing         39701  Dolní Novosedly 5,Písek                                       736532382

Janovská Tereza MCH      26722  Suchomasty 166                                                604440291

Janovská Kateřina MCH   26722 Suchomasty 166                                                 721243185

Kadláček František      78332  Náklo-Mezice 83                                                   776764800

Kobosil Michal MCH   54101 Polská 193, Trutnov                                                 735825671

Kobosil Patrik MCH     54101 Polská 193, Trutnov                                                 732825671

Kohoutek Jan               68501  Družstevní 182, Bučovice                                       739628558 

Kozubík Milan             76312  Chrastěšovská 185,Vizovice                                    776720830

Kraus Jaroslav ing        28937  Ke škole 200, Loučeň                                             732569944

Krejčí Pavel                 66403  Podolí u Brna 111                                                    722662426

Krčál Michal                59213 Bohdalov 262                                                           776018248

Kosek Jiří                    53313  Řečany n/Lab 352                                                    607989206

Kulíšek Marek             28917  Semice 232                                                              724549657

Kuta Ladislav              26762  Zaječovská 413, Komárov                                         776798862

Laubová Ivana             28504  Košice 12,Uhl.Janovice                                             728585912

Lavingrová Jana          29404  Ujkovice 56, Dolní Bousov                                         774920313

Machálek Petr             66449  Ostopovice 13                                                            547352563

Měsíček Radomír        28924  Braniborská 562, Milovice                                          724586112

Navrátil Filip              78386  Dvorská 249, Dlouhá Loučka                                       732114065

Nenička František       69641  Skoronice 155                                                             739754563

Neugebaurová Jana MVDr      69665  Petrov 358                                                      731069563

Nývlt Lukáš                54401  Nádražní pěšíína 381,Dvůr Král.n/Lab.                        721566729

Opavský Josef            69601  Za humny 3, Rohatec                                                   737861384

Pelikán Ladislav         26762  Okružní 75,Komárov                                                    737704388

Peťura Zdeněk            63662  Smetanova 926, Strážnice                                             608414805

Pónya Tomáš              28996  Přerov nad Labem 321                                                  739810221

Přikryl Miroslav          66403  Podolí u Brna 367                                                         732221653

Přikryl Petr                 76701  Chropyňská 3114, Kroměříž                                          737859159

Růžička Václav          78344  Náměšť na Hané 484                                                    776636817

Semerák David           29801  Plazy 72, Ml.Boleslav                                                   777158689

Svoboda Vítězslav      14300  Boješická 61, Praha 4 Modřany                                      723727870

Stejskal Blahoslav       66443  Družstevní 253, Želešice                                               547217821

Šašinka Vladimír         68604  tř.Vítězství 1288, Kunovice                                           608624952

Škvařil Vladimír          66482  Brněnská 293, Říčany u Brna                                         603804674

Tomáš Bohumír           50345  Jeníkovice 100,Třebechovice                                          730666327

Urban Petr                  78983  Palonín 102, Loštice                                                       731785127

Venzhöfer Jan             58301  Jitkov 96, Chotěboř                                                         725140916

Vymazal Petrl             68201  Dědická 245/80 Vyškov                                                   777814722

Vrba Rudolf               78814  Rapotín 291                                                                     728755449

Žák Martin                 25706  Zvěstov 103, Louňovice p.Blaníkem                                 739379863

Zahraniční vystavovatelé:

SRN:

Beischau Heiko                   D37581  Bad Gandersheim

Faber Andreas                     D09241  Mühlau, Leipziger str. 4                                     0049 372291842

Gottschald Stefi                   D09241  Mühlau ,August-Bvabel str. 12                           00493 7726996626

Gottschald Thomas              D09241  Mühlau ,August-Bvabel str. 12                           00493 7726996626

Mey Jürgen                         D09456  Annaberg-Buchholz, Erbgeicht str.3                    09456.373324208

Schlange Holger                  D37581  Bad Gandersheim,Haupt str 13,Harriehausen               05382/3872

 

SK

Cellary Richard                 90879  Borský Svätý Jur 790                                       +421 915894163

Janečka Peter                    90879  Borský Svätý Jur ,1.Mája 515                           +421 907456570

Krajčír Peter                     90945  Naftárská 992, Gbely                                       +421 904530231

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TOPlist